Ula G 30-39 lat | 3 Liczba opinii

LIPIKAR FLUIDE

“ Eliksir od dobrej wróżki ”

400 ml eliksiru nawilżającego, który wchłania się z prędkością światła (jak na produkt tak intensywnie nawilżający) i lekkością piórka,zapewniając przy tym efekt miękkości i delikatności kaszmiru.Skóra, zarówna moja,jak i synka pożegnała się z suchością i szorstkością,a delektuje się aksamitną gładkością,bez podrażnień, zaczerwienionych plam, bez parabenów, sztucznych barwników, nienaturalnego, drażniącego zapachu. Za to z odpowiednią dawką odżywienia, skóra znaczenie poprawiła swoją kondycję

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

“ Ideał wsród ideałów ”

Zapach-dyskretny,z nutką cytrusowej świeżości.
Niespływająca z dłoni konsystencja-gwarancja,że nie uronię ani jednej kropli, pozwala także na stworzenie wanny pełnej bąbelków.
Pozostawia na skórze aksamitną powłoczkę,staje się ona uderzająco subtelna,na długo można delektować się jej delikatnością. Nieocenione działanie nawilżające-brak balsamu po kąpieli nie jest drastycznie odczuwalny i można z powodzeniem pominąć ten element pielęgnacji. Delikatny- nie podrażnia, skuteczny- usuwa makijaż.

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

“ Ideał wśród ideałów ”

Czego najbardziej nie lubię w żelu pod prysznic, to sztuczny, chemiczny, plastikowo- nieprzyjemny zapach unoszący się zaraz po otwarciu butelki- Lipikar w tej kwestii sprawdził się celująco i takie odczucia są jemu obce. Żel ma niezwykle subtelny, dyskretny aromat, z nutką cytrusowej świeżości.
Jego konsystencja należy do tych idealnych, nie spływa z dłoni, dzięki temu mam gwarancję, że nie uronię ani jednej kropli. Mój synek z kolei lubi kąpiele z dużą ilością piany, żel zaaplikowany prosto pod strumień wody, pieni się na tyle dobrze, że możemy stworzyć maluchowi kąpiel pełną bąbelków.
Lipikar po spłukaniu pozostawia na skórze niewidoczną, aksamitną powłoczkę, dzięki czemu staje się ona uderzająco subtelna, a ja jeszcze kilka godzin po kąpieli mogę delektować się jej delikatnością. Wszystko to jest jednak dodatkiem, niezwykle przyjemnym, ale jednak drugorzędnym, bowiem to co najbardziej cenię i co sprawia, że żel pod prysznic jest stałym bywalcem mojej łazienkowej półki, jest jego działanie nawilżające. Nie ukrywam, że nie zawsze mam czas i ochotę na skrupulatne używanie balsamu po kąpieli i często zdarza mi się pominąć ten element pielęgnacji, a dzięki Lipikar brak balsamu nie jest aż tak drastycznie odczuwalny.
Z czego jestem jednak po stoktroć zadowolona - nie spowodował żadnych podrażnień, ani zaczerwienionych plam na skórze mojego maluszka. Nie wysusza skóry po kąpieli, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Jest też na tyle łagodny, że mogę bez wyrzutów sumienia myć nim buzię dziecka oraz na tyle skuteczny by poradzić sobie z demakijażem twarzy. Można uznać, że LIPIKAR ŻEL MYJĄCY to 400 ml wielofunkcyjności.

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz