Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

Basen

Rodzina kwajszczyk

45 Wiadomości

Zamieszczone na 26 maj 2017

Basen to jest sprawa, która szczególnie jest ważna, szczególnie, że zanim zaczęliśmy używać Lipikar, generował ogromne problemy ze skórą. Dosłownie rany i rany (zaostrzające się zimą). Rodzaj wody w całym Olsztynie ten sam, a zatem wybór między chlorem a chlorem był jedyny. Córka chodzi do szkoły pływania, lubi basen i wizja rezygnacji była dość bliska. Po używaniu tych kosmetyków problem ran najpierw się zmniejszył, teraz ( zakładam też, że jest lepszy okres)się zniwelował. Myjemy się tylko tym płynem i smarujemy zawsze po basenie. Bardzo polecam.

Rodzina Joanna&Kajetan

15 Wiadomości

Zamieszczone na 29 maj 2017

Być może ozonowana woda jest bezpieczniejsza dla atopików, ale po każdym basenie należy dokładnie umyć skórę, a zwłaszcza stopy. Mój alergik, gdy jego organizm jest osłabiony, łapie wszystko co się da; po wizycie na basenie pół roku walczyliśmy z kurzajkami. Teraz trzeba go bardzo długo namawiać żeby popływał, choć każda inna aktywność to jego żywioł.

Rodzina Alfie

23 Wiadomości

Zamieszczone na 26 cze 2017

Również korzystamy ,przed wejsciem do wody smarujemy kremem ,po wyjsciu opłukuję wodą i tez smaruję i nic sie nie dzieje :)

Rodzina askakurluk

15 Wiadomości

Zamieszczone na 26 cze 2017

U nas jest problem z wodą w basenie ogródkowym, chociaż kilka razy w sezonie wymieniamy wodę i dbamy o jej parametry. Właśnie zbliża się czas rozłożenia basenu i zaczynam się zastanawiać czy będzie to samo co w tamtym roku, ale skoro mówicie, że po kosmetykach Lipikar jest różnica, to martwię się trochę mniej.

Rodzina alawikiera

14 Wiadomości

Zamieszczone na 27 cze 2017

Zauwazyłam to samo, od kiedy używamy kosmetyków Lipikar problem związane z basenem ustąpiły.. Wcześniej każda wizyta na pływalni kończyła się praktycznie ranami:(
114
5