Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

Basen

Rodzina Jaś

36 Wiadomości

Zamieszczone na 31 sty 2015

Jeszcze w ciąży miałam zamiar chodzić z małym na basen miejski, są specjalne zajęcia dla maluchów. Ale od kilku miesięcy siostra pracuje na basenie i opowiada co się dzieje: tzn. o poziomie higieny i zachowania, głównie dorosłych, włos na głowie się jeży, siostra zabroniła mi chodzić z małym, więc na razie zrezygnowałam. Natomiast mąż chce jechać na termy do Uniejowa, nie wiem czy to dobry pomysł dla małego, może ktoś tam był z małym dzieckiem???

Rodzina Dagmara

4 Wiadomości

Zamieszczone na 1 lut 2015

Mój 10letni syn chodzi na basen 2 razy w tygodniu. Początkowo miał straszna skorę mimo emolientów jakie stosowalismy,była dosc mocno zaczerwieniona,szorstka i swędzaca.Odkad pielegnuję go lipikarem juz nie narzeka i skóra o niebo lepiej wyglada:)))

Rodzina TomaszR

46 Wiadomości

Zamieszczone na 1 lut 2015

No właśnie my też jeszcze nigdy nie byliśmy na basenie-syn ma dwa lata ale zawsze się tego bałam. Wasze opowieści mnie przekonują do spróbowania. Jak zacznie się wiosna i skończą te nieszczęsne przeziębienia też musimy przekonać się na własnej skórze.

Rodzina Iza T

11 Wiadomości

Zamieszczone na 8 lut 2015

Dzieci z atopowym zapaleniem skóry są o wiele bardziej wrażliwe na wszelkie czyniki drażniące a do takich
czynników niewątliwie należą związki chloru stosowane do odkażania wody w
basenach. Uwazam, ze trzeba obserwowac reakcje skorne po wizycie na basenie. Moj synek mial czesto zaczerwieniona skore po wizytach na basenie, weic zaprzestalam chodzic, ale wydaje mi sie, ze kazdy powienien sprobowac.

Rodzina elka102

44 Wiadomości

Zamieszczone na 9 lut 2015

U nas starszy syn bez problemu korzysta z basenu i nic złego nie dzieje się ze skóra, tylko długo trwają te zabiegi po basenne :):) skore maksymalnie nawilzamy po i nie wychodzimy od razu na powietrze przy niskich temperaturach. Z córka trochę się bałam bo jej skóra jest w gorszym stanie. Ale nie było tak źle. Tylko tez. Mocno nawilzamy po:):)
123
5