Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

kąpiel i nawilżanie

Rodzina Dorota Rogalska

58 Wiadomości

Zamieszczone na 23 mar 2015

Na podrażnioną skórę balsam LR bardzo szczypie, nie sadze żeby któraś mama smarowała płaczące z bólu dziecko , czymś sprawia mu w danej chwili ból. A już na pewno odradzam wszelkiego rodzaju odparzenia. My mamy kilka różnych maści i balsamów i na wszelki wypadek w kryzysowych sytuacjach, najpierw sprawdzam pojedynczym dotknięciem specyfiku na podrażnioną skórę. Lipikar jest super na suchą skórę, ale bez zaostrzenia i ranek. Syn od kilku dni ma czerwoną , suchą skórę wokół ust i smaruję raz wieczorem cienką warstwę maść od lekarza. Resztę ciała smaruję Lipikarem i mnie ręce zawsze pieką - jestem alergikiem z tendencją do łuszczycy.

Rodzina Dorota Rogalska

58 Wiadomości

Zamieszczone na 23 mar 2015

Przydały by się czasem próbki kosmetyków na AZS, maści i leków - tak jak są próbki kosmetyków , żeby każdy mógł sprawdzić , który sprawdza się w jego konkretnym przypadku. Bo przy wszelkich chorobach skóry, to i tak "idzie" tego wszystkiego. Czytam na forach, co piszą ludzie: czy ten a tamten kosmetyk / lek jest dobry? I prawie zawsze odpowiedzi są różne, bo ludzie są różni. Jednemu coś pomoże, a innego uczuli.

Rodzina wydrka

63 Wiadomości

Zamieszczone na 25 mar 2015

O próbki można poprosić w aptece, na pewno mają jakieś. Ja dostałam m.in. próbki z LRP, oillan, demsa.

Rodzina wydrka

63 Wiadomości

Zamieszczone na 25 mar 2015

W ten sposób można przynajmniej sprawdzić czy kosmetyk nie uczula. Szkoda kupować całe opakowanie, które często tanie nie jest, a potem się okazuje ze uczula.

Rodzina kacperek

47 Wiadomości

Zamieszczone na 25 mar 2015

Czytam iz wiele osob ma problem ze smarowaniem przy zaostrzonych stanach skory, u nas nie jest widac najgorzej bo syn daje smarowac nawet miejsca gdzie sa czerwone plamki. Ja znowu zauwazylam, ze jak porzadnie wsmaruje mu balsam w miejsce zaczerwienienia (dlugo wmasowujac balsam) to po 2-3 dniach te miejsca sa o wiele jasniejsze. Przy stosowaniu teraz zelu i balsamu naprawde rzadziej uzywamy lekow.
287
5