Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

kąpiel i nawilżanie

Rodzina JoannaStrozyk

25 Wiadomości

Zamieszczone na 10 paź 2016

U nas niestety z powodu rozpoczęcia sezonu grzewczego lekkie pogorszenie stanu skóry córki. Najwięcej zadrapań i zmian atopowych na stopach i brzuszku. Mam nadzieję że z kosmetykami Lipikar szybko pozbędziemy się "naszego kłopotu".

Rodzina kiad

14 Wiadomości

Zamieszczone na 18 paź 2016

Uzywamy od początku akcji i powiem Wam, że to jak wygląda skóra mojego dziecka teraz, a przed rokiem-jesienią to niebo a ziemia!
Jest kolosalna poprawa!
Nie ma suchości, rybiej łuski, liszaje na łokciach nie pojawiają się w ogóle. Ostatnio coś chciało wyleźć pod kolanami, ale porządna warstwa kremu załatwiła sprawę w dwa dni.
Synek myje się żelem wieczorem, córka także. I smarowanko balsamem, praktycznie codziennei-chyab ze się odpuści ze zmęczenia ;-)

Rodzina JoannaStrozyk

25 Wiadomości

Zamieszczone na 21 paź 2016

Niestety musieliśmy się wspomóc troszkę, na pogorszenie stanu skóry córki maścią sterydową . Było to zaledwie ze trzy aplikacje na najgorsze zmiany a następnie dalej smarujemy się kosmetykami Lipikar i o dziwo wszystko w porządku. Już minęło prawie dwa tygodnie i nie ma nawrotu zmian atopowych.

Rodzina m4dziara

53 Wiadomości

Zamieszczone na 4 lis 2016

My te musielismy u corci wspomoc sie mascia z apteki... choc faktycznie, smarowalismy sie kilka razy, a reszta balsam Lipikar:)
mam pytanie, czy ktos stosuje krochmal do kapieli dla dzieciakow? bo widzialam w rossmanie chyba krochmal w proszku i zastanawiam sie nad jego skitecznoscia...

Rodzina Mazur

31 Wiadomości

Zamieszczone na 7 lis 2016

Witam
Ja stosowałam krochmal do kąpieli i ten kupiony w proszku i ten robiony samemu i muszę przyznać że zdecydowanie polecam zrobić samemu,bo ten gotowy mi się nie rozpuszczał odpowiednio zawsze miał grudki i był taki rzadki.
Krochmal zalecili mi lekarze jak mój syn był malutki czyli 19 lat temu a teraz stosowałam go na mojej 3 letniej córce i naprawdę się sprawdził polecam spróbować.
Pozdrawiam!
293
5