Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

kąpiel i nawilżanie

Rodzina grajpelka

10 Wiadomości

Zamieszczone na 2 lut 2017

Balsam zawsze najlepiej stosować na jeszcze wilgotną skórę, wtedy wchłania się bosko. No i nie mieszać z niczym, absolutnie nie stosować gąbek (bo słyszałam o atopowcach którzy szorują skórę).

Rodzina Renata

9 Wiadomości

Zamieszczone na 2 lut 2017

W naszym przypadku wystarczy sam żel, a potem balsam, najpierw dwa razy dziennie a po dwóch tygodniach raz dziennie.(inlove)

Rodzina kwajszczyk

45 Wiadomości

Zamieszczone na 3 lut 2017

po dwóch tygodniach stosowania lipikaru do mycia i balsamu tuż po kąpieli wszyscy widzimy niewiarygodne zmiany. szczególnie u męża, u którego rany były momentami niewiarygodne. sam mi dziś powiedział, że spodziewał się, że będzie to jak emolium, tymczasem mile się zaskoczył. mówi, że po raz pierwszy od dawna jego skóra jest przyjazna. zatem chyba działa, ale poczekamy...co będzie dalej

Rodzina Marcin

6 Wiadomości

Zamieszczone na 5 lut 2017

od miesiąca stosujemy krem myjący uzupełniający poziom lipidów, skóra syna znacznie się poprawiła jeśli chodzi o nawilżenie..... niestety w dalszym ciągu wymaga używania sterydów. Nie przerywany kuracji, do pielęgnacji skóry włączymy również balsam uzupełniający poziom lipidów.

Rodzina kasiasoltys

25 Wiadomości

Zamieszczone na 7 lut 2017

Zaczeliśmy sotosować Lipikar w grudniu i skóra moich chłopaków o niebo lepsza. Starszy syn juz nie ma porblemów Młodszy jeszcze potrzebuje dodatkowego nawilżenia. Spróbuje zastosowac na skóre jeszcze delikatnie moką może bedzie lepiej.
294
5