Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Nie masz jeszcze konta?

Wypełnij poniższy formularz, aby móc dołączyć do forum.

Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

0

Forum

o problemach ze skórą atopową u dzieci

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
Ta przestrzeń należy do Ciebie, więc wyraź siebie!

Połącz z kontem

kąpiel i nawilżanie

Rodzina Mamaadasia

1 Wiadomości

Zamieszczone na 13 maj 2018

U nas balsam Lipikar Baume + zdziałał cuda. Dla mnie priorytetem było zaprzestanie świądu skóry u dziecka i to udało się osiągnąć po miesiącu stosowania balsam+emulsja do kąpieli+sztyft. Dodatkowo widać głębsze nawilżenie skóry, ale to dopiero początek naszej przygody z kosmetykami La Roche-Posay. Wcześniej używałam samej emulsji i efekt był znacznie mniejszy. Teraz wiem, że cała linia ma o wiele lepsze działanie :)

Rodzina Domio

1 Wiadomości

Zamieszczone na 18 maj 2018

W naszym przypadku, po miesięcznym stosowaniu widać znaczącą różnicę - skóra jest znacznie lepiej nawilżona, przy kąpieli co 2 dzień. Dzięki temu udało nam się uniknąć sterydów - dermatolog jest pod wrażeniem. Czekamy na dalsze efekty :)

Rodzina marysia.guz

3 Wiadomości

Zamieszczone na 20 maj 2018

W końcu kąpiel stała się prawdziwą radością, przy której nasz kochany synek może jednocześnie dobrze zadziałać na skórę, ale także duża ilość piany daje mu wiele radości. Płyn do kąpieli nie dość, że bardzo dobrze wpływa na skórę synka to także wyjątkowo dobrze się pieni. Większość poprzednich płynów do kąpieli dla atopików niestety, ale się praktycznie nie pieniły.
ForumMessageImage Media Upload _20180520_1818185214

Rodzina razem_lepiej

7 Wiadomości

Zamieszczone na 23 maj 2018

To duży sukces sprawić, aby codzienna pielęgnacja skóry dziecka z atopowym zapaleniem skóry stała się przyjemnością, anie tylko codziennym obowiązkiem. Dzięki Wam - LA ROCHE POSAY - takie rzeczy są możliwe, dziękujemy!
294
5