Rodziny Lipikar

0
Przypomnij hasło
Zostaw swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać przypomnienie hasła

Mój e-mail

Czym jest program Rodziny Lipikar?

Czy Twoje dziecko cierpi na atopowe zapalenie skóry? Jeśli tak, na pewno rozumiesz, jaki wpływ może mieć ta choroba na całą Waszą rodzinę... Napady swędzenia, ogniska egzemy i pielęgnacja skóry odgrywają ważną rolę w codziennym życiu rodziny.

Od 25 lat firma La Roche-Posay aktywnie angażuje się w rozwój gamy LIPIKAR, aby ułatwić codzienne życie osób o skórze atopowej. Z pomocą lekarzy dermatologów i za pośrednictwem „Szkoły Atopii” La Roche-Posay wspiera rodziny, pomagając im przełamać błędne koło atopowego zapalenia skóry.

Program Rodziny LIPIKAR jest wynikiem tej współpracy oraz zaangażowania i ma na celu poprawę jakości życia rodzin, oferując :

Rok bezpłatnej pielęgnacji LIPIKAR z pomocą LIPIKAR Syndet i LIPIKAR Baume AP+

La Roche-Posay zapewni roczny zapas darmowych produktów. Cel: na co dzień pomagać - koić problemy skórne u Twojego dziecka ze skłonnością do atopii i zmniejszać częstotliwość występowania suchości skóry.

Dedykowana przestrzeń dla „Rodzin LIPIKAR”

W dowolnym momencie możesz wejść na stronę internetową, aby uzyskać dostęp do praktycznych porad i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat atopii. Możesz również wziąć udział w dyskusjach na forum poświęconym tej tematyce. Forum daje możliwość rozmowy z innymi rodzinami i dermatologami oraz stworzenia społeczności zbudowanej na otwartości i wzajemnym wsparciu. Na forum możesz podzielić się swoimi historiami i korzystać z doświadczeń innych.

Prywatna przestrzeń

Możesz także utworzyć osobistą przestrzeń dla swojej rodziny i otrzymać indywidualne wskazówki oraz wsparcie w walce z atopią. Nasi dermatolodzy odpowiedzą na wszelkie pytania w trakcie trwania całego programu.

Opracowaliśmy program Rodziny LIPIKAR, aby udzielić wsparcia osamotnionym rodzinom doświadczającym problemu atopii. La Roche-Posay umożliwia rodzinom korzystanie ze wsparcia dermatologów oraz ułatwia wymianę doświadczeń między Rodzinami.

Regulamin konkursu Wyjazd do La Roche-Posay

rodzinne forum

Pytanie? Opinia? Dyskutuj, dziel się poradami, zadawaj pytania w społeczności.
To Twoje miejsce, więc możesz wyrazić siebie!

Wejdź na forum

20%

dla dzieci na całym świecie, których dotyka
problem atopii*

85%


przypadków
diagnozuje się
w wieku poniżej 5 lat **

58%


dzieci z atopią
cierpi na
zaburzenia snu ***

Przypadki atopii
podwoiły się

w ciągu ostatnich 50 lat w uprzemysłowionych krajach
zachodnich *

MIEJSCA OBJAWÓW ATOPII

  • Skóra uszu
  • Skóra twarzy
    i szyi
  • Skóra ramion
  • Skóra rąk
  • Skóra na brzuchu
  • Skóra na nogach
  • Skóra na stopach

* CHU Claude Huriez, Francja. 2002.
** E. Mahé. Francja, 2005
*** La Roche-Posay badanie kliniczne. 209 dzieci w wieku 2-16 lat (średnia wieku: 8) z łagodnym lub średnim atopowym zapaleniem skóry

Odkryj

Produkty Lipikar

25 lat doświadczenia w pielęgnacji suchej skóry atopowej

Laboratoria La Roche-Posay stworzyły serię LIPIKAR 25 
lat temu. Ta gama produktów do ciała dla skóry suchej dla dorosłych i dla dzieci dowiodła swojej skuteczności w wielu badaniach klinicznych, dzięki czemu stała się liderem na rynku produktów emolientowych do skóry.

Zobacz całą gamę produktów

Lipikar Syndet

Oczyszczający krem-żel przeciw podrażnieniom.

Wspomaga barierę ochronną skóry. Wysoka tolerancja. Bez mydła, bezzapachowy, bez parabenów

Dowiedz się więcej

Lipikar Balsam AP+

Lipidy występują jako uzupełnienie balsamu. Przeciw podrażnieniom. Zapobiega swędzeniu skóry.

Natychmiastowe ukojenie. Przeznaczony przede wszystkim do skóry z problemem nadmiernej suchości. Bezzapachowy. Bez parabenów.

Dowiedz się więcej

Informacje
o atopii

Wyprysk atopowy lub atopowe zapalenie skóry jest częstą chorobą skóry, która nierzadko ma swój początek w wieku około trzech miesięcy, ale może również rozwinąć się w młodszym wieku.

Odkryj naszą dedykowaną stronę internetową