Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Zarejestruj się

Zarejestruj się w Programie Rodziny Lipikar. Zgłoś swoją rodzinę, aby dostać roczny zapas bezpłatnych produktów z serii LIPIKAR. Będzie można się także podzielić swoim doświadczeniem z innymi rodzinami oraz skorzystać z porad dermatologów.
Zarejestruj się, a być może weźmiesz udział w programie Rodziny Lipikar.

Dołącz do Rodzin Lipikar

Wprowadź hasło *

Potwierdź hasło *

Twój adres *

Twoje zdjęcie *

Masz konto na Facebooku i/lub Twitterze? *

Które z poniższych tematyk, interesują Ciebie najbardziej?

Ty i program Rodziny Lipikar

Skąd dowiedziałeś się o akcji? *

Co motywuje Cię do udziału w programie Rodziny Lipikar? *

2000 pozostało znaków

Czy regularnie chodzicie do dermatologa? *


Wpisz wynik SKALI NASILENIA ATOPII swojego dziecka. O pomoc w wyliczeniu możesz poprosić swojego pediatrę lub dermatologa *

Proszę wprowadzić wartość liczbową do 3 znaków.


Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych, przetwarzanych w ramach niniejszego Programu jest L`Oreal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230), przy ul. Daniszewskiej 4. Dane osobowe Uczestnika zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu prawidłowego przeprowadzenia Programu , w celach marketingowych oraz w razie wyrażenia zgody w celu wysyłki Newsletter’a zawierającego informacje marketingowe administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

* pola obowiązkowe

Następna