Grażyna G 35-44 lat | 4 Liczba opinii

HYDRAPHASE INTENSE SERUM

“ Bomba nawilżająca! ”

Hydraphase Intense Serum to kosmetyk, który odmienił moje życie! Od dziecka zmagam się z nadwrażliwą i koszmarnie suchą skórą. O ile na ciele można się było z tym pogodzić, o tyle na twarzy był to istny koszmar. Podkład łuszczył sie pozostawiając czerwone ślady, skóra rolowała się. Koleżanka podarowała mi Serum La Roche Hydraphase. Już po pierwszym użyciu poczułam ogromną ulgę. Po kilku dniach skóra zaczęła się zmieniać. Przestała być sucha, a zrobiła się gładka i zdrowa. Od tego czasu juz trochę minęło. Ja nie rozstaję się z moim ukochanym serum. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niego. To zdecydowanie mój MUST HAVE!

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR LAIT

“ Lipikar Lait - Emulsja uzupełaniająca poziom lipidów ”

Emulsję Lipikar Lait stosuję wraz z moją córeczką. Obie jesteśmy zachwycone tym produktem. To pierwszy preparat, który pomógł nam złagodzić wszystkie nieprzyjemne dolegliwości związane z naszą suchą skórą. Córeczka wreszcie przestała się drapać. Jej skóra jest mięciutka i zdrowa. Mogę spokojnie smarować swoje dziecko - już się nie wierci i nie narzeka, ponieważ jest to produkt, który wchłania się szybko i nie pozostawia lepkiej warstwy. Moja skóra już się nie łuszczy, nie widać na niej białych śladów po przejechaniu paznokciem. Jest zadbana i elastyczna.Cieszę się, że zniknęło nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, które bardzo mi dokuczało. Nawet latem czułam się jakbym miała na sobie rajstopy!. Lipikar Lait to produkt wyjątkowy, który doskonale sprawdza się w przypadku suchej, wrażliwej, a nawet atopowej skóry. Polecam ten produkt wszystkim!

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR FLUIDE

“ Lipikar Fluide ”

Dziękuję serdecznie za nagrody w konkursie Lipikar. Lipikar Fluide w połączeniu z Lipikar Gel Lavant dają niesamowite rezultaty. Razem z córką cierpimy na AZS i zaledwie po kilkukrotnym zastosowaniu, zauważyłyśmy niespodziewane rezultaty. Ze skóry mojej córeczki zniknęły czerwone, suche plamy! Moja skóra, natomiast, wreszcie przestała się łuszczyć i swędzieć. Jestem zachwycona konsystencją tego produktu. Wreszcie moja córka pozwala na smarowanie i nie narzeka, że się cała klei. Polecam!

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

“ Lipikar Gel Lavant ”

Dziękuję serdecznie za nagrody w konkursie Lipikar. Lipikar Gel Lavant to produkt cudowny. Inaczej nie mogę tego określić. Razem z córką cierpimy na AZS i produkt ten okazał się niesamowity. Po kąpieli, skóra jest aksamitna. Po kilku kąpielach, można zauważyć widoczne zmiany. Ze skóry mojej córeczki zniknęły czerwone, suche plamy! Bez używania maści sterydowych. Moja skóra, natomiast, wreszcie przestała się łuszczyć i swędzieć. Jesteśmy zachwycone tym delikatnym produktem. Serdecznie polecam!!

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz