ANTHELIOS SPF 30 MLECZKO DO CIAŁA

Wysoka ochrona UVA i UVB

Zobacz szczegóły produktu
ANTHELIOS SPF 30 MLECZKO DO CIAŁA Anthelios, od La Roche-Posay

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Anthelios SPF 30 - fajne mleczko do opalania ”

Mleczko do opalania Anthelios z La Roche-Posay lubię za to, że ma fajną emulsję. Nie jest to zbity i gęsty kosmetyk, ani też bardzo rzadki, ale taki w sam raz. Przyjemnie się go używa, a jego aplikacja nie jest męcząca. Wręcz przeciwnie, bardzo lubię kremować nim ciało zanim wyjdę na słońce. Miałam wiele różnych preparatów i środków do opalania, ale ten produkt sprawdza się najlepiej. Znalazłam go na forum kosmetycznym, miał same dobre opinie!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Anthelios spf 30 - bezpieczne opalanie z mleczkiem ”

Staram się jak najlepiej chronić swoją skórę przed słońcem, dlatego do opalania wybieram tylko kosmetyki z wysokimi filtrami - minimum spf 30. Na mleczko Anthelios spf 30 zdecydowałam się bez wahania, bo dobrze znam i mam zaufanie do marki La Roche-Posay. Z mleczkiem LRP miałam zapewnione bezpieczne opalanie na słońcu, a do tego piękną i delikatną opaleniznę. Produkty tej marki to jedyne w swoim rodzaju połączenie ochrony przed słońcem z pielęgnacją skóry. Polecam.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Naprawdę dobre mleczko do opalania ciała ;-) ”

Anthelios SPF 30 to jeden z lepszych dermokosmetyków do opalania, jaki miałam. Lubię do niego wracać. Stosując go, mam pewność, że skutecznie chronię ciało przed słońcem. Podoba mi się, że mleczko ma formułę kremu i fajnie się nim smaruje. Warto wypróbować mleczko Anthelios od La Roche-Posay, bo jakość tego kosmetyku znacznie przewyższa tych chociażby z drogerii! ;-)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Mleczko Anthelios SPF 30 najlepiej chroni przed słońcem :) ”

Kremy przeciwsłoneczne z drogerii za każdym razem okazywały się niewypałem. Dlatego postanowiłam zaopatrywać się w takie produkty tylko w aptece. Tak trafiłam na mleczko do opalania Anthelios z filtrem 30. Jest super, bo nie zatyka porów, jest wodoodporny, a co najważniejsze - stanowi skuteczną ochroną przed słońcem. Polecam go wszystkim, którzy cenią sobie komfort aplikacji i maksymalną efektywność! :)

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Delikatne mleczko do opalania ciała! ”

Mleczko do ciała Anthelios spf 30 od La Roche Posay to jeden z lepszych kosmetyków do opalania ciała, z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia. To wyjątkowo łagodny i delikatny krem do opalania z wysokim filtrem, dzięki któremu pierwszy raz uchroniłam się przed poparzeniem! Dodatkową zaletą tego preparatu jest to, że posiada on właściwości nawilżające, które idealnie sprawdziły się przy mojej suchej skórze ciała. Mleczko do ciała Anhelios będę zabierać na każde wakacje!

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy