EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 131

5.0131

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Effaclar Duo(+) Unifant jest wspaniały! ”

Odkąd go stosuję moja twarz przeżyła szok. Koloryt mojej skóry jest wyraźnie ujednolicony bez efektu maski. Moje zmiany potrądzikowe są zdecydowanie mniej widoczne już od pierwszego zastosowania. Połączenie kosmetyku na trądzik z podkładem kryjącym było strzałem w dziesiątkę. mogę śmiało polecać ten kosmetyk znajomym, ponieważ odkąd go stosuję czuję się pewniej i nie wstydzę się wychodzić z domu. Odkąd ten kosmetyk znalazł się w moich rękach już nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Po stokroć tak! :) ”

Czym najbardziej zaskoczył mnie EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT? Przepięknym kolorem! Świetnie dobrany neutralny odcień, bez różowych tonów. Wyrównuje koloryt skóry, daje naturalny efekt i nie pozostawia efektu maski <3. Zapach nie zawiódł - jak zwykle <3. Jeżeli chodzi o walkę z niedoskonałościami to jego skuteczność nie była dla mnie zaskoczeniem, ponieważ jego poprzednik EFFACLAR DUO (+) z niedoskonałościami radzi sobie równie świetnie jak UNIFIANT. Co mogę powiedzieć, kawał dobrej roboty!

Autor: 

5

“ KREM TONUJĄCY KTÓRY NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! ”

Obietnice producentów kremów tonujących są zazwyczaj mocno przesadzone... Nie tonują, nie matują, nie zwalczają niedoskonałości, a z lekkością mają niewiele wspólnego. Jednak nie Effaclar Duo (+) Unifiant! Ten krem sprawił, że mogłam zrezygnować z ciężkiego, zatykającego pory i kryjącego podkładu na równie kryjący lekki krem. Po tygodniu stosowania niedoskonałości oraz błyszczenie skóry zredukowały się! Wspaniały produkt 2w1, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu z rana ;) Zdecydowanie polecam!

Autor: 

5

“ KREM TONUJĄCY KTÓRY NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! ”

Obietnice producentów kremów tonujących są zazwyczaj mocno przesadzone... Nie tonują, nie matują, nie zwalczają niedoskonałości, a z lekkością mają niewiele wspólnego. Jednak nie Effeclar Duo (+) Unifiant! Ten krem sprawił, że mogłam zrezygnować z ciężkiego, zatykającego pory i kryjącego podkładu na równie kryjący lekki krem. Po tygodniu stosowania niedoskonałości oraz błyszczenie skóry zredukowały się! Wspaniały produkt 2w1, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu z rana ;) Zdecydowanie polecam!

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Kilka ciepłych słów ”

Co mnie najbardziej zaskoczyło w Effaclar Duo(+) Unifiant? Jego przecudny kolor! Jest neutralny, nie ma w nim odcienia różu - dla mnie kolor ideał. Daje piękny naturalny efekt, bez efektu maski wyrównuje koloryt skóry. Skuteczność w walce z niedoskonałościami znam już z poprzedniej wersji Effaclar Duo(+) bez koloru :) Połączenie petarda, spisaliście się na medal ot co.

Autor: 

5

“ Bardzo dobry! ”

Mój dzień z Effaclar Unifiant. 1.Rano w lustrze widzę twarz o bardzo nieciekawym kolorycie. Nie zgadzam się na to i nakładam krem, który pielęgnuje cerę i kryje niedoskonałości. 2.W ciągu dnia zajmuję się pracą lub zabawą, nie martwię się znikaniem i utlenianiem tego produktu. 3.Wieczorem cieszę się, że skóra zachowuje równowagę między zdrowym blaskiem, a atrakcyjnym matem. 4.Przed snem z przyjemnością robię demakijaż, bo wiem, że pod warstwą kremu czeka mnie ładniejsza i zdrowsza cera.

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy