EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 131

5.0131

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ DLA MNIE IDEALNY ”

Effeclar Duo(+) Unifiant to dla mnie rewelacyjne rozwiązanie - nareszcie mogłam zrezygnować z ciężkiego podkładu, co przy tłustej cerze jest ogromnym plusem. Krem idealnie stopił się z kolorem mojej twarzy, nie tworząc na niej maski. Dodatkowo, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, utrzymał się na niej cały dzień. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam też, że obecne zmiany goją się znacznie szybciej a nowe znacznie się ograniczyły. Od teraz to obowiązkowe wyposażenie mojej kosmetyczki!

Autor: 

5

“ Jak kameleon! ”

Zacznę od tego, że jestem nastolatką, dlatego unikam nakładania na twarz ciężkich podkładów. Chcę wyglądać ładnie, ale nie sztucznie. Długo szukałam dobrego kremu tonującego, jednak zawsze odcienie były dla mnie za ciemne, gdyż z natury jestem blada. Mam także problemy z lekkimi niedoskonałościami. Od niedawna ten krem to mój hit! Świetnie współgra z cerą,likwiduje zaczerwienienia i skraca czas życia niespodzianek na twarzy. Nawet po długim dniu w szkole wyglądam dobrze i jestem pewna siebie!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

4

“ Dobre dwa w jednym ”

Unifiant wpadł w moje ręce od razu po powrocie z gór, gdzie moja skóra dostała nieźle w kość. Wstyd się przyznać, ale pomijałam wieczorne nakładanie kremu i dokładniejsze oczyszczanie twarzy. Już po pierwszym dniu stosowania zaczerwienienia przy wypryskach zniknęły, a po dwóch kolejnych pory zostały zwężone. Nie radzi sobie z moimi grudkami, ale wybaczam to. Kolor jasny mógłby być jaśniejszy, ale i tak nieźle stapia się ze skórą, nie ściera się i nie waży. Po 8 godzinach wymaga przypudrowania

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ PRAWDZIWY SKARB ”

Odkąd mam Effaclar Duo (+) Unifiant, moja poranna pielęgnacja jest dużo prostsza i przyjemniejsza. La Roche-Posay wyszło naprzeciw moim potrzebom i stworzyło produkt 2w1, czyli połączyło Effaclar Duo (+) z lekkim fluidem. Dzięki temu rano nie muszę już stosować kilku kremów, wystarczy ten jeden jedyny! Krem jest skuteczny, dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia, a do tego zapobiega powstawaniu kolejnych. Moja twarz jest dzięki niemu gładka i nie błyszczy się. To jest to, czego szukałam!

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Prawdziwy skarb ”

Odkąd w moich rękach znalazła się tubka kremu Effaclar Duo (+) Unifiant, moja poranna pielęgnacja twarzy stała się dużo prostsza i przyjemniejsza. La Roche-Posay wyszło naprzeciw moim potrzebom, tworząc połączenie Effaclaru Duo (+) i lekkiego fluidu. Na taki produkt właśnie czekałam. Krem nie tylko dobrze zakrywa niedoskonałości, ale i zapobiega powstawaniu kolejnych. Moje przebarwienia nie są już tak widoczne, twarz wygląda świeżo i gładko, zdecydowanie mniej się błyszczy. To jest to!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ RE-WE-LA-CJA !!!! ”

Na początku obawiałam się, że jest to kolejny produkt, który nałożę na swoją twarz i nie zobaczę żadnych efektów. JEDNAK NIE TYM RAZEM ! Jeśli mam być szczera to pierwsze efekty zauważyłam po ok. 2-3 zastosowaniach - zaczerwienia zaczęły się zmniejszać a co najważniejsze nie pojawiały mi się na twarzy nowe pryszcze. Stosuje ED(+)Unifiant ok. tygodnia i jestem szczerze zadowolona ! Lekka konsystencja którą się świetnie rozprowadza + dodatkowe krycie = brak efektu maski + piękna promienna twarz !

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy