EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 133

5.0133

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT ALTERNATYWĄ DLA PODKŁADU! MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA W JEDNYM :) ”

Mam go dopiero od kilku dni ale już teraz mogę powiedzieć, że stanie się on moim ulubieńcem i zagości ze mną na dłużej;) Stosując go codziennie zauważyłam, że przy upałach nie spływa on z twarzy, ani nie ciemnieje co jest dla mnie bardzo ważne. Doskonale pielęgnuje skórę i zapewnia naturalny oraz świeży wygląd twarzy. Z przyjemnością mogę go polecić osobom, które nie chcą dodatkowo obciążać swojej twarzy tylko nałożyć coś lekkiego, a w dodatku zwalczającego niedoskonałości. Polecam !!!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Effaclar Duo(+) Unifiant i życie staje się piękniejsze! ”

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem Effaclar Duo(+) Unifiant, bowiem działa on cuda! Mając prawie 30 lat wciąż zmagam się z pozostałością po trądziku (przebarwieniami), lecz największym moim problemem są rozszerzone i widoczne pory. Wypróbowałam już wiele kosmetyków o podobnym działaniu, lecz żaden nie był tak dobry jak Effaclar Duo(+) Unifiant. Tonujący krem ma niesamowicie lekką konsystencję i doskonale kryje wszelkie niedoskonałości skóry twarzy, a jego działanie utrzymuje się cały dzień.

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Perełka wśród kremów zwalczających niedoskonałości ”

Decyzję o zaufaniu marce La Roche-Posay w walce z niedoskonałościami i przebarwieniami potrądzikowymi uważam za jedną z najlepszych w moim życiu. Effaclar Duo(+) Unifiant jest produktem który świetnie radzi sobie z niechcianymi zmianami na mojej skórze, równocześnie ujednolicając jej koloryt. Dzięki rozwiązaniu 2w1 łączącym w sobie działanie mojego ulubieńca Effaclar Duo(+) z efektem tonującym koloryt skóry całkowicie zrezygnowałam z nakładania podkładu, gdyż w moim przypadku stał się on zbędny.

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

4

“ 4 razy na tak! ”

Pomijając słabą linię kolorystyczną, nowy Unifiant jest równie dobry jak klasyczny duo +, który od pierwszego użycia nie wychodzi z mojej kosmetyczki! Połączenie tak skutecznego kremu z pigmentami kolorystycznymi nie mogło nie wyjść! Polecam, polecam!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

4

“ 4xTAK ”

Choć kolorystycznie nie zwalił mnie z nóg, co najmniej 4 gwiazdki należą się za sam pomysł. Effaclar Duo + pomógł mi przebrnąć przez najtrudniejszą fazę trądziku. Nie wierzę, że ktoś mógłby się z nim nie dogadać! Pozostaje w kosmetyczce od zawsze, na zawsze.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT ”

Właśnie wczoraj dotarł nowy Effaclar Duo (+) unifiant, więc testowałam dziś. Nałożyłam rano jako podkład i muszę przyznać nie zawiódł mnie! Konsystencja lekka, nie zostawia grubej warstwy i nie powoduje uczucia maski. Ogromnym plusem jest to,że nie trzeba nakładać już pod podkład kremu, ponieważ effaclar unifiant spełnia obie funkcje (krem +podklad). Dobrze nawilża, ale nie powoduje ,że skóra jest tłusta. Wrażenie jest takie jakby nałożyła krem , który ładnie ukrywa wszystkie niedoskonałości.

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy