EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 131

5.0131

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Miłość od pierwszego... zastosowania! ”

Jeżeli kremy tonujące kojarzą Ci się z kosmetykami dla cer bez niedoskonałości, o kiepskich właściwościach kryjących i w nieuniwersalnych odcieniach- to bez wątpienia czas na wypróbowanie Unifiant. Pokochałam go już od pierwszego użycia za idealny dla bladej cery kolor, a po nałożeniu efekt, który jest porównywalny z... średnio kryjącym fluidem! Matuje, nawilża, a co najważniejsze- nie tylko tuszuje niedoskonałości, ale jak cała gama Effaclar- aktywnie leczy. Upiększające antidotum dla skóry!

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

4

“ Trądzik już nie jest taką zmorą ”

Po kilku latach spokoju dopadł mnie trądzik, tym razem dorosłych. Twarz pełna przebarwień, wyprysków na każdy kolejny podkład reagowała buntem. A wtedy pojawił się Effaclar duo (+) Unifiant. Pięknie wyrównuje koloryt. Wystarczy, że lekko go przypudruję i mogę wyjść. W dodatku cera się uspokaja, coraz mniej jest ropnych wyprysków. Trochę wysusza skórę, ale stosowany na zmianę z kremem nawilżającym daje nadzieję na zmianę. Z niecierpliwością czekam aż przy regularnym stosowaniu rozwinie skrzydła.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ wybawienie problematycznej cery ”

Moje oczekiwanie nie były wygórowane, liczyłam na niezawodność pielęgnacji ulubionego duo(+) i lekką poprawę kolorytu skóry. Już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Niewiarygodnie lekka formuła a przy tym doby poziom krycia, szybkie wchłanianie i co ważne kolor,idealny nawet dla jasnej cery! Obecnie zajął miejsce podkładu (przy większych niespodziankach używam korektora)moja skóra jest mi chyba za to wdzięczna, wygląda promiennie i nie ma mowy o zapchanych porach.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ wybawienie problematycznej cery ”

Moje oczekiwanie nie były wygórowane, liczyłam na niezawodność pielęgnacji ulubionego duo(+) i lekką poprawę kolorytu skóry. Już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Niewiarygodnie lekka formuła a przy tym doby poziom krycia, szybkie wchłanianie i co ważne kolor,idealny nawet dla jasnej cery! Obecnie zajął miejsce podkładu (przy większych niespodziankach używam punktowo korektora)moja skóra jest mi wdzięczna, wygląda promiennie i nie ma mowy o zapchanych porach.

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ REWELACYJNY KOSMETYK ”

Nie sądziłam, że tak szybko zakocham się w tym kremie! EFFACLAR DUO(+)UNIFIANT sprawił, że skóra na mojej twarzy odzyskała niesamowity naturalny odcień i blask. Lekka formuła, zero parabenów i piękny odcień to tylko niektóre atuty tego kremu. Dzięki niemu czuję się piękna i zadbana. Nie muszę poprawiać makijażu w ciągu dnia, gdyż krem świetnie matuje moją tłustą skórę jednocześnie nawilżając ją i dostarczając regenerujących składników. Wydajność kosmetyku także miło mnie zaskoczyła. Polecam!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Zdecydowanie na plus! ”

Związek idealny – nie tylko dba o potrzeby mojej skóry, ale też pięknie razem wyglądamy. Patrząc w lustro widzę upiększoną, zdrowszą wersję cery – działa dla niej niczym retusz dla zdjęcia. Kolor skóry jest ujednolicony, przebarwienia i niedoskonałości ukryte, cera wolna od błyszczenia, ale nie pozbawiona blasku. Idealny zamiennik podkładu dla osób oczekujących naturalnego efektu. Pory są zredukowane, przebarwienia i niedoskonałości znikają z dnia na dzień, a stan cery ulega znacznej poprawie.

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy