EFFACLAR OCZYSZCZAJĄCY ŻEL

Oczyszczający żel do skóry tłustej

3337872411083
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel w piance do skóry tłustej i wrażliwej zdjęcie

Liczba opinii : 28

5.028

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Cudowny! ”

Miałam duże problemy z cera i nic nie było mi w stanie pomóc. Zauważyłam ogromną różnice po stosowaniu tego produktu i poleciłam znajomym, którzy również są bardzo zadowoleni!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Bardzo polecam ”

Bardzo ładnie oczyszcza i zmniejsza widoczność porów.Jest bardzo wydajny.Jedna pompka wystarczy mi na twarz i dekolt.Nie mam cery tłustej więc lekko wysuisza mi policzki ale bardzo lekko.Ładnie wysusza ropne krostki.Ma bardzo ładny zapach i fajną konstystencje zamieniającą sie w piane.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ żel effaclar do skóry tłustej ”

Żel świetnie oczyszcza skórę twarzy oraz szyji , jedyny, który mi odpowiada.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Polecam również dla mężczyzn ”

Żel bardzo dobrze oczyszcza twarz. Bardzo dobrze spisuje się na skórze tłustej. Przetestowałem wiele specyfików natomiast na effaclar żel trafiłem przypadkowo podczas promocji i na razie nie zamierzam go zmieniać.

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Ulubiony ”

Jest to mój ulubiony żel, dzięki niemu moja buzia jest dokładnie oczyszczona, a ponadto mniej się błyszczy. Nie wyobrażam sobie zamienić go na żaden inny produkt!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Effaclar żel to mój sposób na pielęgnację cery tłustej w domu ”

Nie wyobrażam sobie, abym mogła używać innego kosmetyku do oczyszczania mojej jednocześnie tłustej i wrażliwej skóry, niż właśnie żelu Effaclar. Pomógł mi on opanować nadmierne przetłuszczanie się twarzy, a przy tym nie uczula i nie podrażnia, jak to robiło większość produktów, które miałam... Z ręką na sercu polecam żel La Roche-Posay do oczyszczania tłustej cery ;-)

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły