TOLERIANE MLECZKO DO DEMAKIJAŻU

Pielęgnujące mleczko do demakijażu

3433422406599
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Toleriane mleczko do demakijażu zdjęcie

Dodany przez: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Zaskoczona mleczkiem do twarzy La Roche ”

Nigdy wcześniej nie stosowałam do demakijażu mleczka kosmetycznego - zawsze stawiałam na jakieś toniki, żele, płyny czy pianki do mycia twarzy, bo uważałam, że lepiej radzą sobie ze zmywaniem makijażu. Ale to się zmieniło, gdy dostałam od koleżanki w prezencie mleczko do demakijażu twarzy La Roche-Posay. To wyjątkowo delikatne i skutecznie oczyszczające mleczko, które sprawiło, że moje oczy po oczyszczaniu wreszcie nie są zapuchnięte i czerwone! Pokochałam je i nigdy nie oddam! :-)

Dodany przez: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Mleczko Toleriane jest inne niż wszystkie! ”

Mleczka do demakijażu, które do tej pory miałam, były bardzo ciężkie i pozostawiały tłustą warstwę na skórze. Czułam, że muszę ponownie ją umyć, a przecież mleczko powinno załatwić całą sprawę jeśli chodzi o demakijaż… W przypadku Toleriane (LRP) nie mam takich problemów. Mleczko La Roche-Posay to gwarancja prawidłowego demakijażu i dokładnego oczyszczenia wrażliwej skóry twarzy i to bez spłukiwania!

Dodany przez: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Toleriane najlepszym mleczkiem do demakijażu! ”

Kobietom z cerą suchą taką jak moja, trudno jest znaleźć dobry kosmetyk do zmywania makijażu. Dlatego też poszłam do apteki i postanowiłam wypróbować mleczko do demakijażu od La Roche-Posay. To był strzał w dziesiątkę! Nie tylko przynosi ono natychmiastowe uczucie odświeżenia, ale i zapewnia precyzyjne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń.. Jeśli chcesz mieć skórę wolną od zaczerwienień i podrażnień zdecyduj się na mleczko do demakijażu od La Roche-Posay tak, jak ja!

Dodany przez: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Przyjemne mleczko do demakijażu twarzy i oczu ”

Mleczko kosmetyczne do demakijażu jest produktem, którego używam codziennie. Zupełnie nie jestem zwolenniczką zmywania makijażu jakimikolwiek płynami, bo przy mojej suchej i bardzo wrażliwej skórze twarzy sprawdzają się tylko kosmetyki do demakijażu o kremowej konsystencji. Mleczko Toleriane La Roche-Posay wprost uwielbiam za delikatność i skuteczność w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Demakijaż twarzy i oczu przy pomocy tego mleczka to sama przyjemność!

Dodany przez: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Mleczko do demakijażu Toleriane to strzał w dziesiątkę! ”

Nigdy nie byłam przekonana do mleczek. Zawsze wydawało mi się, że tym kosmetykiem nie da się prawidłowo wykonać demakijażu twarzy. Ale odkąd mam mleczko do twarzy Toleriane z La Roche-Posay mam pewność, że cały makijaż jest usunięty z twarzy, a cera skutecznie oczyszczona. Do tego podoba mi się, że oczyszczające mleczko do demakijażu La Roche-Posay nie podrażnia mojej wrażliwej twarzy!

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy