La Roche-Posay Anthelios SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona Sztyft do Ust zdjęcie
  • Facebook
  • Pin

ANTHELIOS SPF 50+ SZTYFT NA MIEJSCA WRAŻLIWE

Bardzo wysoka ochrona

SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Sztyft Anthelios SPF 50+ od La Roche-Posay gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Zaaplikowanie sztyftu na wrażliwe miejsca, np. na znamiona i blizny, ale też na okolice oczu, nos, uszy i usta zapewnia ochronę przed poparzeniami słonecznymi i innymi reakcjami skórnymi, pojawiającymi się na skutek nadmiernej ekspozycji skóry na słońce. Sztyft do opalania z filtrem 50+ jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest bezzapachowy i nie zawiera parabenów.

Sztyft 9g

Właściwości

Obszary, które są mocno narażone na światło lub nie mogą otrzymywać promieniowania słonecznego: okolice oczu, nos, uszy, usta, blizny, znamiona itp.
- Ultra ochrona UVB/UVA (PPD 26)
- Wodoodporny

Skuteczność

Jego stosowanie pozwala na:
•  ochronę przed oparzeniami słonecznymi
•  zapobiega uszkodzeniu komórek spowodowanemu promieniami UV

Rezultaty

Skóra jest chroniona przed oparzeniami słonecznymi oraz reakcjami skórnymi i uszkodzeniami komórek spowodowanymi promieniami UV.

Stosowanie

Nakładać 30 minut przed wyjściem na słońce. Powtarzać procedurę co 2 godziny a także po pływaniu.
Do użytku zewnętrznego.
Dzieci do lat 3 nie powinny przebywać bezpośrednio na słońcu.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Sztyft SPF 50 - super rozwiązanie!!! ”

Przez kilka lat unikałam opalania się na słońcu. Mam wiele wrażliwych miejsc, zwłaszcza po wycinaniu pieprzyków, których nie mogę narażać na promienie słoneczne. Wiem, że mogłam zastosować jakiś balsam z wysokim filtrem, ale czułam, że nie jest on zbyt skuteczny. Ostatnio jednak znalazłam sztyft z La Roche-Posay, który idealnie się sprawdza. Nakładam go na konkretne miejsca, a wcześniej cała smaruję się balsamem. W ten sposób mogę leżeć na słońcu bez obaw!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft spf 50 stosuję na usta moje i dzieci ”

Sztyft Anthelios spf 50 od La Roche-Posay zabieram ze sobą praktycznie na każdy dłuższy wyjazd, kiedy wiem, że będę się opalać na słońcu wraz z moją rodziną. Sztyft pełni u nas przede wszystkim rolę ochronnej pomadki do ust, którą smaruje siebie, męża oraz nasze dzieci. Uważam, że jest to najlepsza pomadka ochronna do ust z filtrem 50, bo nie tylko dobrze chroni usta przed wysuszaniem, ale jest też bardzo trwała i nie zmywa się tak szybko jak inne produkty tego typu. Polecam!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft spf 50 dodatkowa ochrona przed słońcem ”

W zeszłe wakacje po raz pierwszy przydarzyło mi się tak bardzo spalić na słońcu, że ucierpiały na tym moje uszy, nos, a nawet usta. Nigdy wcześniej nie pomyślałam o tym, że tym miejscom na mojej twarzy potrzebna jest dodatkowa ochrona przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego uva i uvb! W te wakacje zabezpieczyłam wszystkie delikatne miejsca sztyftem Anthelios spf 50 od La Roche-Posay i sposób ograniczyłam niekorzystny wpływ uv na skórę. będę go mieć przy sobie juz zawsze!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft Anthelios SPF 50+ najlepszą ochroną na znamiona! ”

Uwielbiam się opalać, ale muszę bardzo uważać na słońce z racji dużej ilości znamion na mojej twarzy. Dlatego też, aby mieć pewność ochrony, poszłam do apteki, żeby kupić specjalny ochronny sztyft. Zdecydowałam się na Anthelios SPF 50+ i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Nareszcie przestałam się bać wychodzić na słońce dzięki temu, że wszystkie moje znamiona są odpowiednio zabezpieczone.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft spf 50 idealny na znamiona ”

Na mojej twarzy oraz ciele znajduje się kilka znamion, które muszę bardzo dobrze chronić przed działaniem promieni słonecznych. Oczywiście przy każdym wyjściu na słońce smaruję się odpowiednim kremem do opalania z wysokim filtrem uv, ale lekarz powiedział mi, że to nie wystarczy. Dodatkowo nakładam na skórę sztyft na znamiona anthelios z filtrem spf 50 i dopiero wtedy czuję, że jestem dobrze zabezpieczona przed słońcem. Sztyft do opalania La Roche Posay stosuję też na co dzień w upalne dni.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft Anthelios spf 50+ - b. przydatny przy opalaniu ”

Sztyft Anthelios spf 50+ dostałam przy okazji zakupu kilku innych kosmetyków do opalania La Roche-Posay. Początkowo myślałam, że jest to zwykły balsam do ust, ale po czasie okazało się, że poza ustami można go również stosować w innych partiach twarzy oraz ciała. U mnie okazał się on bardzo przydatny do ochrony moich pieprzyków na dekolcie oraz schodzącej skóry na nosie, z którą mam do czynienia praktycznie przy każdym opalaniu. Produkt ten nazwałabym gadżetem, ale bardzo przydatnym!