Anthelios XL SPF 50+ Aksamitny krem do twarzy z bajkaliną, La Roche-Posay, Anthelios
  • Facebook

ANTHELIOS XL SPF 50+ AKSAMITNY KREM DO TWARZY Z BAJKALINĄ

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna twarzy wzmocniona dzialaniem antyoksydacyjnym dla jeszcze mocniejszej ochrony przed UVA (PPD 39).

3337872419829
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Anthelios XL SPF 50+ Aksamitny krem do twarzy z bajkaliną od La Roche-Posay stworzony jest specjalnie dla skóry wrażliwej, podatnej na alergie słoneczne i narażonej na intensywne nasłonecznienie. Wysoki filtr kremu i obecność bajkaliny - antyoksydacyjnego składnika aktywnego - skutecznie chroni przed promieniami UVA i UVB. Krem dodatkowo nawilża skórę, a przy tym nie pozostawia białych śladów, tłustej ani lepkiej powłoki na skórze.

Tuba 50 ml

Anthelios XL SPF 50+ Aksamitny krem do twarzy z bajkaliną, La Roche-Posay, Anthelios

Właściwości

Skóra wrażliwa. Alergie słoneczne. Intensywne nasłonecznienie.

  • Bardzo wysoka ochrona UVB SPF 50+ i UVA dwa razy bardziej rygorystyczna niż rekomendacja Unii Europejskiej (dla produktów do ochrony przeciwsłonecznej) dzięki opatentowanemu, fotostabilnemu systemowi filtracji słonecznej Mexoplex®.

Skuteczność

Innowacja: La Roche-Posay wprowadza nowy antyoksydacyjny składnik aktywny – BAJKALINĘ, i po raz pierwszy wykazuje jej biologiczną skuteczność w walce ze skutkami promieniowania UV (w tym długiego promieniowania UVA) dla wzmocnionej ochrony.

Rezultaty

Nowa aksamitna konsystencja przeciw białym śladom.
Aksamitna i nawilżająca konsystencja. Nie lepi się i nie jest tłusta. Przeciw białym śladom.

Stosowanie

Nadmierne wystawienie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

Nanieś produkt tuż przed wyjściem na słońce. Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą. Unikaj kontaktu z odzieżą.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Fajny krem przeciwsłoneczny do opalania ”

Krem Anthelios 50 od La Roche-Posay to chyba najlepszy jaki do tej pory stosowałam krem do opalania twarzy. Zawsze wybierałam kremy do opalania z wysokim filtrem spf 50, ale przy pierwszym kontakcie ze słońcem i tak opalałam się na raczka ;-) Przy Anthelios XL poczułam że skóra moje twarzy naprawdę jest chroniona przed słońcem - w tym roku po raz pierwszy nie była poparzona! Zauważyłam też mniejszą skłonność do “wychodzenia” zmarszczek po słońcu, co jest dodatkową zaletą

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Jeden z lepszych kremów do twarzy z bajkaliną ”

w tym roku zdecydowałam się apteczny krem do opalania twarzy z filtrem. ostatecznie wybrałam krem z La Roche Posay. na początku nawet nie miałam pojęcia, jaki filtr powinien mieć taki krem . pani w aptece doradziła ten 50 .dzięki niemu się nie poparzyłam, nawet z nosa mi skóra nie zeszła. krem ma w składzie bajkalinę. do tej pory nie spotkałam się z bajkaliną w kosmetych, ato zenny składnik. jak dla mnie bomba. cena kremu do opalania jest adekwatna do jakości. na pewno kupię go jeszcze raz..

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Bezpieczne opalanie twarzy z Anthelios XL ”

Opalanie twarzy to moja zmora. Moja siostra, która raczej średnio toleruje promieniowanie słoneczne, poleciła mi krem do opalania twarzy Anthelios XL SPF 50 marki La Roche-Posay i bardzo go zachwalała. Anthelios to krem z filtrem uv 50, który zapewnia naprawdę bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym, ale mimo to nie jest tłusty i ciężki, dobrze nawilża i nie pozostawia na twarzy białych śladów. Opalanie twarzy stało się bezpieczne, więc warto w niego zainwestować :)

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ krem do opalania La Roche-Posay ”

Krem z najmocniejszym filtrem przeciwsłonecznym Anthelios w upalne dni to istna BAJKAlina, która hamuje starzenie się skóry! mając na uwadze skład i świadomość tego i wiedząc, że opalanie przyspiesza starzenie się skóry, nie mogłam nie wypróbować kremu anthelios z filtrem SPF 50.Krem z bajkaliną do opalania la roche posay stosunkowo mocno nawilża skórę, chroni ją, a ona po prostu brązowieje i ma się dobrze! Skóra po użyciu kremu nie jest przetłuszczona, ode mnie: 10 na 10 możliwych punktów ;)

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ krem do opalania Anthelios XL SPF 50 ”

boski krem przeciwsłoneczny!!! baaardzo skuteczny i dobrze chroni, idealny do twarzy. produkty do opalania wiadomo że są różnej jakości i często się ścierają i w efekcie wcale nie chronią przed promieniowaniem.. najwyższy filtr przeciesłoneczny anthelios xl spf 50 zapewnia dobrą ochrone nawet w bardzo mocnym słońcu. dobrze się wchłania i ma przyjemna konsystence. krem spf 50 godny polecenia, mi ciężko bylo znalezc tak wysoki filtr nie mowiac juz o skutecznosci. kosmetyk na pewno warty uwagi.

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy