ANTHELIOS XL SPF 50 MGIEŁKA DO TWARZY PRZECIW BŁYSZCZENIU SIĘ SKÓRY  Anthelios, od La Roche-Posay
  • Facebook
Nowość

ANTHELIOS XL SPF 50 MGIEŁKA DO TWARZY PRZECIW BŁYSZCZENIU SIĘ SKÓRY

Bardzo wysoka ochrona twarzy w ultralekkiej, barwiącej konsystencji. Ultra ochrona przed UVA (PPD 34).

3337875549530
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Anthelios XL SPF 50 Lekka niewidoczna mgiełka do twarzy od La Roche-Posay jest niezawodna dla ochrony wrażliwej na słońce skóry. Mgiełka do cery normalnej i mieszanej zapobiega poparzeniom, uszkodzeniom komórek naskórka oraz przebarwieniom słonecznym. Formuła mgiełki do opalania skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Produkt jest również fotostabilny i wodoodporny.

Butelka 50 ml

Właściwości

Skóra z tendencją do alergii słonecznych. Skóra normalna i mieszana. Silne nasłonecznienie.
Bardzo wysoka, szeroka, fotostabilna ochrona przed UVA/UVB

Skuteczność

Zapobiega nietolerancji na słońce, zwykle nazywanej alergią słoneczną.
Zapobiega również polekowej wrażliwości na światło, ostudzie i plamom pigmentowym.
Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry i długofalowymi uszkodzeniami komórek.

Rezultaty

Skóra jest chroniona przed oparzeniami słonecznymi, reakcjami skórnymi na słońce oraz przed uszkodzeniem komórek spowodowanym promieniami UV.

Stosowanie

Nakładać 30 minut przed wyjściem na słońce. Powtarzać procedurę co 2 godziny a także po pływaniu.
Do użytku zewnętrznego.
Dzieci do lat 3 nie powinny przebywać bezpośrednio na słońcu.
Rozpylić równomiernie na twarz z odległości min. 15 cm.
Nie rozpylać na jedno miejsce dłużej niż 3 sekundy.
W trakcie aplikacji zamknąć i osłaniać usta oraz oczy. Nie wdychać.
Po aplikacji wytrzeć nadmiar produktu z oczu i ust.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Całkiem niezła mgiełka do twarzy ”

Do tej pory stosowałam na twarz tłuste kremy z wysokim filtrem sądząc, że moja skóra podczas opalania musi być dobrze nawilżona. Ale kremy powodowały tylko, że moja twarz jeszcze bardziej się przetłuszczała, dlatego przerzuciłam się na lekkie spraye i mgiełki do twarzy. Z mgiełki do opalania La Roche Posay jestem o wiele bardziej zadowolona niż z innych kosmetyków. Skutecznie chroni przed słońcem, łatwo się ją aplikuje i nie pozostawia na twarzy nieprzyjemnej tłustej warstwy.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Anthelios XL SPF 50 - cud, miód i orzeszk ”

Mam mieszaną skórę buzi i długo szukałam nietłustego kremu z filtrem. Słyszałam, że la roche ma w ofercie dobrą ochronę przeciwsłoneczną, więc zdecydowałam się na Anthelios XL z spf 50. bezpieczne opalanie twarzy jest dla mnie ważne, bo niestety, ale moja buzia ma skłonności do oparzeń. na początku nie wiedziałam, po co mi mgiełka do twarzy, ale teraz nie zamieniłabym jej na nic innego. Nie zapycha porów, jest łatwa w użyciu. Wydaje mi się, że ta mgiełka do twarzy jest wręcz nawilżająca. polecam

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

4

“ Cudowna mgiełka do twarzy Anthelios ”

Po długich poszukiwaniach znalazłam to, czego szukałam, czyli mgiełkę do twarzy Anthelios XL SPF50 La Roche-Posay!To pierwsza mgiełka do twarzy z filtrem jaka kiedykolwiek wpadła mi w ręce i na początku zastanawiałam się jak ją stosować. Okazało się, że to proste, szybkie i przyjemne, wystarczy rozpylić. Mgiełka nie jest tłusta ani ciężka, a mimo to doskonale zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem(filtr 50)i wyrównuje kolor skóry! Mgiełka do twarzy La Roche-Posay to mój absolutny numer 1:)

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Spray Anthelios przeciw oparzeniom słonecznym ”

mgiełki nawilżającej do twarzy Anthelios XL SPF 50 używam z polecenia siostry. mam alergię słoneczną, ale anthelios zapewnił mojej skórze skuteczną ochronę. po krostach nie pozostał żaden ślad, a czerwone place na twarzy wyraźnie się zmniejszyły! Spray Anthelios SPF 50 La Roche-Posay jest dobrym towarzyszem podczas spacerów w pełnym słońcu, wygodnie się go aplikuje, a lekka i delikatna konsystencja szybko się wchłania i zapewnia 100% ochronę przed oparzeniami słonecznymi!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ UWIELBIAM:) ”

Uwielbiam tą mgiełkę do twarzy! lekka i przyjemna forma aerozolu i osłona przeciwsłoneczna, idealna do wrażliwej skóry...bezpieczne opalanie twarzy nawet w pełnym słońcu, spr 50 przeciw oparzeniom twarzy sprawdza sie super. odwieczne pieczenie skóry twarzy po opalaniu i zaczerwieniony nos i policzki odeszły w zapomnienie :)) serdecznie polecam zakup ;)