La Roche-Posay ŻEL DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH Delikatny, niezawierający parabenu środek do demakijażu zdjęcie
  • Facebook
  • Pin

ŻEL DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH

Delikatny żel do demakijażu

3337872419775
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Żel do demakijażu od La Roche-Posay o zaawansowanej formule bez parabenów odświeża i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Dodatkowo skutecznie usuwa pozostałości po kosmetykach do makijażu i pielęgnacji. Cera po zastosowaniu produktu, natychmiast staje się czysta i świeża. Do tego przywrócona zostaje naturalna równowaga fizjologiczna skóry. Żel micelarny przystosowany jest do codziennego stosowania do skóry mieszanej, jak i normalnej.

Przezroczysta butelka z tworzywa PET z pompką 200 ml.

La Roche-Posay ŻEL DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH Delikatny, niezawierający parabenu środek do demakijażu zdjęcie

Właściwości

Zaawansowana formuła bez parabenów. Przywraca równowagę fizjologiczną. Precyzyjnie oczyszcza i odświeża. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Idealny do stosowania przez skórę mieszaną i normalną. 

Żel micelarny do demakijażu La Roche-Posay to profesjonalne wsparcie codziennej pielęgnacji w trosce o wymagającą skórę normalną i mieszaną. Działa od pierwszego zastosowania, perfekcyjnie usuwając zanieczyszczenia i makijaż. Nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Oczyszcza, łagodzi i odświeża.
Preparat do demakijażu bazuje na sprawdzonej formule, które zapewnia fizjologiczne pH. Eliminuje uczucie szorstkości i suchości. Przywraca komfort, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia.
W utrzymaniu równowagi fizjologicznej pomaga starannie dobrany skład:
• środki myjące usuwające zanieczyszczenia i makijaż - bez podrażnień i nadmiernego wysuszenia,
• woda termalna La Roche-Posay, by działać kojąco i regenerująco.
Produkt jest bezpieczny dla skóry: nie zawiera barwników, alkoholu, mydła, parabenów. Nie zatyka porów.

Skuteczność

Skóra natychmiast staje się czysta i przyjemnie odświeżona. Jest miękka i gładka w dotyku. Nabiera promienności i blasku.

Rezultaty

Głębokie oczyszczanie skóry gwarantowane. Żel micelarny do demakijażu precyzyjnie usuwa zgromadzone w ciągu dnia zanieczyszczenia oraz resztki kosmetyków - bez konieczności wielokrotnego pocierania.

Stosowanie

Żel do demakijażu zapewniający fizjologiczne pH przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Zaleca się go stosować rano i/lub wieczorem.
Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na dłonie i rozprowadzić równomiernie na skórze twarzy. Delikatnie wmasować, omijając okolice oczu. Spłukać.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

5

“ Super. ”

Bardzo dobry produkt.

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy