PŁYN MICELARNY ULTRA SKÓRA BARDZO WRAŻLIWA, REAKTYWNA TWARZY I OCZU. Delikatne oczyszczanie, od La Roche-Posay
  • Facebook
Nowość

PŁYN MICELARNY ULTRA SKÓRA BARDZO WRAŻLIWA, REAKTYWNA TWARZY I OCZU.

Produkt zawiera naturalne składniki. Dodatkowym atutem jest neutralne pH, które gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania, a także substancje powierzchniowo czynne wybrane dla optymalnej tolerancji. Woda miceralna jest przystosowana do potrzeb skóry wrażliwej i ultrawrażliwej.

03337875528092
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Oczyszcza skórę i usuwa makijaż.
Przeciwdziała ściąganiu i zaczerwienieniom. Jest to produkt przeznaczony dla posiadaczek skóry wrażliwej. Idealnie nadaje się jako produkt do demakijażu. Łagodnie oczyszcza i pielęgnuje skórę twarzy.

Przezroczysta buteleczka PET 100 ml - 200 ml - 400 ml z zakrętką

Właściwości

Skóra wrażliwa

  • Doskonale usuwa makijaż, zanieczyszczenia i kurz.
  • Oczyszcza skórę,  nie wysusza i nie podrażnia wrażliwej skóry twarzy. Zmywacz do twarzy na bazie wody micelarnej, to produkt przystosowany do codzinnej pielęgnacji. Można go używać nawet w ciągu dnia.
  • Przeciwdziała uczuciu ściągnięcia, zaczerwienienia i gorąca.
  • Skóra odzyskuje swój komfort.
  • Działa nawilżająco.
  • Bez mydła. Bez barwników. Bez alkoholu. Bez parabenów.

    Woda miceralna do skóry wrażliwej, to idealny produkt dla kobiet, które cenią komfort i dbają o swoją codzienną higienę twarzy.

Rezultaty

Woda micelarna doskonale usuwa makijażu z wrażliwej skóry twarzy, powiek i ust, przy zachowaniu biologicznej równowagi. Zmywacz do twarzy nie podrażnia skóry. Jest bezpieczny w kontakcie z oczami. Przystosowany jest do skóry wrażliwej i ultrawrażliwej.

Stosowanie

Wodę micelarną stosować na twarz, powieki i usta za pomocą bawełnianego wacika. Nie trzeć. Zmywacz do twarzy przystosowany jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Nie podrażnia skóry, delikatnie oczyszcza, super! ”

Mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i alergii. Produkt ten sprawdza się u mnie; delikatnie, lecz skutecznie oczyszcza, nie powoduje dodatkowych podrażnień.