La Roche-Posay Substiane [+] Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy zdjęcie
  • Facebook

SUBSTIANE RICHE

Odbudowujący krem przeciwprzeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej

3337872412592
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Substiane od La Roche-Posay to odbudowujący krem przeciwstarzeniowy dedykowany do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Po kilku miesiącach regularnego stosowania produktu, skóra staje się o wiele bardziej jędrna i elastyczna. Oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i wiotkość, zostają zniwelowane, czyniąc skórę odmłodzoną i promienną. Zaawansowana i bogata konsystencja dermokosmetyku, bazująca na aktywnych składnikach, stymuluje procesy regeneracji i odbudowy skóry.

Tubka 40 ml

La Roche-Posay Substiane [+] Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy zdjęcie

Właściwości

Skóra normalna i sucha.
Profesjonalna kuracja przeciwstarzeniowa skóry dojrzałej. Niweluje oznaki starzenia. Przeciwdziała wiotczeniu. Przywraca gęstość i jędrność. Poprawia owal twarzy.

La Roche-Posay Substiane to krem przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej, który działa od pierwszej aplikacji. Aktywne składniki wnikają w głębokie struktury, stymulując proces odbudowy.
Wyjątkowy kompleks odbudowujący  LINACTYL i PRO-XYLANE działa na skórę właściwą, aby aktywować komórki podporowe skóry (test in vitro).
• eliminuje widoczność zmarszczek
• ujędrnia, dając efekt naturalnego liftingu
• zwiększa elastyczność, przeciwdziałając wiotczeniu.
Substiane to krem przeciwstarzeniowy do twarzy o bogatej konsystencji. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu, dzień po dniu przywracając promienny i młodszy wygląd.
Substiane to produkt hipoalergiczny. Przeznaczony do skóry dojrzałej - wrażliwej na podrażnienia

Skuteczność

Wysoką skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Po 3 miesiącach regularnego stosowania:
• skóra staje się jędrniejsza i pełniejsza o 28,9%
• gęstość ulega poprawie o 17,8%,
• skraca zmarszczki o 21,7%.

Rezultaty

La Roche-Posay Substiane to zaawansowana kuracja skóry dojrzałej. Stanowi profesjonalną terapię przeciwstarzeniową, z dnia na dzień czyniąc skórę piękniejszą i wyraźnie odmłodzoną.
Skóra dojrzała zostaje odbudowana i zregenerowana. Znikają oznaki starzenia.

Stosowanie

Zwiotczenie skóry twarzy pomaga wyeliminować systematyczna kuracja z Substiane. Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji jako wsparcie terapii na zmarszczki.
Niewielką ilość kremu należy nałożyć na twarz i szyję. Delikatnie rozprowadzić i poczekać do wchłonięcia. Lekka kompozycja nie pozostawia tłustej i klejącej warstwy, zapewniając najwyższy poziom komfortu.
Stosować rano i/lub wieczorem.

Składniki

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty z gamy