SKOREK I 40-49 lat | 3 Liczba opinii

LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

“ Super kosmetyk :) ”

Żel znakomicie nadaje się do pielęgnacji skóry, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ma on gęstą konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Dobrze oczyszcza skórę, nawilża ją i pielęgnuje. Dodany do kąpieli tworzy gęstą pianę, a dzieci to bardzo lubią. Żel nie podrażnia, nie uczula, jest znakomity dla wrażliwej skóry dziecka, zarówno do mycia ciała, jak i włosów. Jest bardzo wydajny,nie szczypie w oczy i sprawia, że kąpiel z nim jest przyjemnością. Pozostawia skórę gładką, nawilżoną i czystą.

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR FLUIDE

“ Znakomity ! ”

Emulsja przeznaczona jest do pielęgnacji skóry niemowląt,dzieci i dorosłych. Znakomicie nawilża i natłuszcza ona skórę,przynosi jej ukojenie.Emulsja ma lekką konsystencję,łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania.Nie podrażnia, nie wywołuje żadnych uczuleń,ani alergii. Likwiduje podrażnienia, zaczerwienienia i uczucie swędzenia. Moja skóra przestała być sucha i łuszcząca, mąż używa emulsję jako kosmetyk po goleniu, a skóra mojej małej córki stała się taka gładka, nawilżona, delikatna.

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz
LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

“ Super kosmetyk. ”

Żel znakomicie nadaje się do pielęgnacji skóry, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ma on gęstą konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Dobrze oczyszcza skórę, nawilża ją i pielęgnuje. Dodany do kąpieli tworzy gęstą pianę, a dzieci to bardzo lubią. Żel nie podrażnia, nie uczula, jest znakomity dla wrażliwej skóry dziecka, zarówno do mycia ciała, jak i włosów. Nie szczypie w oczy i sprawia, że kąpiel z nim jest przyjemnością. Pozostawia skórę gładką, nawilżoną i czystą. Jest to uniwersalny kosmetyk dla całej rodziny, bardzo wydajny.

Zobacz ten produktZobacz wszystkie komentarze na temat tego produktuDodaj swój komentarz