Skóra wrażliwa
na golenie

Golenie twarzy powoduje swędzenie, ściągnięcie i pieczenie skóry? Poznaj Wodę Termalną z La Roche-Posay, która ma właściwości kojące i zmiękczające. Po zastosowaniu skóra jest zregenerowana, a dodatkowo odczuwalnie miękka i przyjemna w dotyku.

Jak się pozbyć zaskórników?

Zaskórniki na twarzy to problem, z którym najczęściej mają do czynienia posiadaczki skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Zaskórniki nie tylko charakteryzują się mało estetycznym wyglądem, ale też łatwo ulegają nadkażeniom przez bakterie, co prowadzi do powstawania trudniejszych w leczeniu zmian trądzikowych. Jak zatem pozbyć się zaskórników, by uchronić się przed pogorszeniem stanu naszej skóry? Przedstawiamy skuteczne sposoby na zaskórniki!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
Visuels/Headers/int/v_header_prob_1-10.jpg

Mogą Cię zainteresować również:

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-expert.jpg

3 pytania do eksperta


« Niektóre nawyki mogą zapobiegać podrażnieniom. Kiedy skóra nie jest dobrze przygotowana, golenie może być nieprzyjemne! »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty