Skóra wrażliwa
na golenie

Golenie twarzy powoduje swędzenie, ściągnięcie i pieczenie skóry? Poznaj Wodę Termalną z La Roche-Posay, która ma właściwości kojące i zmiękczające. Po zastosowaniu skóra jest zregenerowana, a dodatkowo odczuwalnie miękka i przyjemna w dotyku.

Kosmetyki dla niemowląt - czym powinny się charakteryzować?

Przygotowanie wyprawki dla swojego pierwszego dziecka to nielada wyczyn. Na tej szczególnej liście zakupów ważne miejsce zajmują kosmetyki dla niemowląt. Jednak jak wybrać te najlepsze dla delikatnej skóry? I czy wszystko, co znajdziemy w drogerii będzie odpowiednie dla noworodka? Wiedząc, jak trudne okazują się pierwsze zakupy Maluszka, podpowiadamy przyszłym rodzicom: czym powinny charakteryzować się kosmetyki dla najmłodszych.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
Visuels/Headers/int/v_header_prob_1-10.jpg

Mogą Cię zainteresować również:

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-expert.jpg

3 pytania do eksperta


« Niektóre nawyki mogą zapobiegać podrażnieniom. Kiedy skóra nie jest dobrze przygotowana, golenie może być nieprzyjemne! »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty