0

Zapisz się do naszego Newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymać specjalne oferty oraz najnowsze wiadomości od La Roche-Posay

Media Widget 01Media Widget 02Media Widget 03

 

Wróć na stronę laroche-posay.pl
Save your skin

Nawilżenie skóry po opalaniu

Img_Nawilżenie skóry po opalaniu

Latem skóra musi sobie radzić w trudnych warunkach. Słońce, piasek, wiatr, słona woda... wszystkie te czynniki mogą szkodzić Twojej skórze i ją podrażniać. Aby przynieść jej ulgę, wystarczy zastosować regeneracyjny produkt na oparzenia słoneczne

Nawilżenie na dobry koniec dnia

W trosce o warstwę hydrolipidową oraz barierę ochronną naskórka należy w lecie koniecznie pamiętać o stosowaniu balsamu po opalaniu. Wzbogacony odżywczymi lipidami regenerujący żel Posthelios o kremowej, płynnej konsystencji ułatwia skórze odbudowę. Po wieczornej kąpieli nałóż żel na obszary podrażnione działaniem promieni słonecznych. Twoja skóra stanie się odżywiona i nawilżona, odzyska elastyczność i gładkość.

Łagodzenie oparzeń słonecznych

Nawet jeśli wiemy, jak ważna jest skuteczna ochrona przed rumieniem słonecznym – nazywanym częściej oparzeniem słonecznym – po całym dniu spędzonym na plaży nasza skóra bywa zaczerwieniona i gorąca. Aby przyjść jej z pomocą, warto zastosować produkt z gamy Posthelios zawierający składniki kojące, które gwarantują natychmiastową ulgę.

Wybierz właściwą ochronę

Gama Anthelios zapewnia wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej oraz obejmuje produkty o konsystencji dostosowanej do każdego typu skóry i wszystkich okoliczności narażenia na działanie słońca.

Ciesz się piękną opalenizną jeszcze długo po urlopie

Pamiętaj, że filtry przeciwsłoneczne nie zapobiegają opalaniu. Wręcz przeciwnie – dzięki kremom z filtrem Twoja skóra zyskuje bardziej jednolity blask oraz bardziej naturalną i trwałą opaleniznę. Codzienne stosowanie kosmetyku po opalaniu, takiego jak Posthelios, jeszcze przez kilka tygodni po powrocie z wakacji pomaga utrzymać naturalne piękno.

Korzyści płynące z wody termalnej La Roche-Posay

Aby ukoić skórę podrażnioną przez słońce warto również użyć wody termalnej La Roche-Posay. Wyjątkowe połączenie minerałów i pierwiastków śladowych sprawia, że w naturalny sposób działa ona przeciwutleniająco i łagodząco.

Nasza metoda 3 kroków, która ochroni Cię przed nowotworem