0

Zapisz się do naszego Newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymać specjalne oferty oraz najnowsze wiadomości od La Roche-Posay

Media Widget 01Media Widget 02Media Widget 03

 

Wróć na stronę laroche-posay.pl
Save your skin

Niezrównana ochrona przeciwsłoneczna stworzona w trosce o skórę niemowląt

Img_Niezrównana ochrona przeciwsłoneczna stworzona w trosce o skórę niemowląt

Dermatolodzy i pediatrzy są zgodni: dzieci w wieku do lat 3 nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Skóra dziecka jest znacznie bardziej wrażliwa na słońce oraz na promieniowanie UVA i UVB niż skóra osoby dorosłej. Dzieci potrzebują przede wszystkim bardzo wysokiej, a zarazem delikatnej ochrony.

Ochrona dzieci przed słońcem

Pediatrzy i dermatolodzy zdecydowanie nie zalecają narażania najmłodszych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Pamiętaj jednak, by chronić swoje dziecko nawet wtedy, gdy nie przebywa bezpośrednio na słońcu.

Dane statystyczne:

i_anthelios_protection_picto.gif


50–80% uszkodzeń skóry spowodowanych promieniowaniem UV występuje w okresie dzieciństwa i dorastania*,
dlatego tak ważne jest, by dzieci, nawet te najmłodsze, poznały dobre nawyki dotyczące ochrony przeciwsłonecznej.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+: Mleczko dla dzieci z bardzo wysoką ochroną stworzone specjalnie dla niemowląt, które nie są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Nowa, wyjątkowo minimalistyczna formuła mleczka dla dzieci Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ została opracowana w taki sposób, by dbać o delikatną skórę niemowląt, a jednocześnie zapewniać bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Produkt ten nie powoduje podrażnień, ponieważ zawiera odpowiednią liczbę składników dobranych bardzo starannie w trosce o bezpieczeństwo.


Dzięki filtrowi SPF 50+ i bardzo wysokiej ochronie przed promieniowaniem UVA – dwukrotnie wyższej niż wymagana przez normy europejskie regulujące kwestie ochrony przeciwsłonecznej – mleczko dla dzieci Anthelios Dermo-Pediatrics gwarantuje doskonałą ochronę przeciwsłoneczną dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Zawartość naturalnego masła shea sprawia, że mleczko tworzy na skórze nawilżający „kokon”, który koi i chroni skórę niemowlęcia. Produkt można nakładać na nieosłonięte obszary skóry o dowolnej porze podczas zajęć na świeżym powietrzu.


Mleczko Anthelios Dermo-Pediatrics pozostawia na skórze niemowlęcia cienką białą warstwę, dzięki czemu każda mama szybko zauważy wszelkie niezabezpieczone filtrem miejsca.


Testowano pod kontrolą dermatologiczną oraz pediatryczną.
Testowano na dzieciach ze skórą atopową.

Nasza metoda 3 kroków, która ochroni Cię przed nowotworem