Historie

"Dbam o moją wrażliwą skórę. Moja skóra na to zasługuje!"

Img_"Dbam o moją wrażliwą skórę. Moja skóra na to zasługuje!"

Julia zawsze miała wrażliwą skórę. Aby ją ukoić i zmniejszyć wrażliwość postanowiła skonsultować się z dermatologiem. Dzięki jego radom, każdego dnia zwiększa się komfort skóry i powraca jej elastyczność. Oto historia Julii.

Kontekst

Julio, od kiedy masz wrażliwą skórę?

Wydaje mi się, że zawsze miałam taki problem. Pamiętam doskonale pierwsze kremy do cery, których używałam, kiedy byłam nastolatką. Moja skóra stawała się czerwona i ściągnięta ... Nie tolerowała w zasadzie niczego!

Objawy

Czy z czasem zauważyłaś jakieś zmiany?

Z czasem problem wcale nie zniknął. Wręcz przeciwnie! Zaczęłam już nawet odczuwać swędzenie skóry na twarzy. W zimie moja skóra była również bardziej wrażliwa ze względu na zimno i swędziała, kiedy nakładałam mój krem nawilżający. Było to bardzo nieprzyjemne i naprawdę nie wiedziałam, co robić. Pomimo licznych prób, nie mogłam znaleźć odpowiedniego dla siebie produktu, który ukoiłby moją skórę. Dlatego w zeszłym roku postanowiłam zasięgnąć opinii dermatologa.

Rozwiazanie

Co Ci zaproponował?

Po szczegółowym wywiadzie i zbadaniu mojej skóry, doszliśmy do tego, z czym związana jest wrażliwość mojej skóry: działanie czynników zewnętrznych i stres. W celu ochrony mojej skóry przepisał mi krem do wrażliwej skóry zawierający wodę termalną, która nawilża skórę, a jednocześnie ma działanie kojące. Jeśli chodzi o makijaż, zamieniłam mój normalny podkład na krem koloryzujący opracowany specjalnie z myślą o cerze wrażliwej. Wszystkie objawy jak zaczerwienienie, dyskomfort wywołany temperaturą i ściągnięcie zniknęły. Teraz w końcu wiem, jak dbać o moją wrażliwą skórę. I ona na to zasługuje!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły