#ZostanSkinCheckerem

Lepsza ochrona skóry dla Ciebie i Twoich bliskich
Sprawdź, chroń i bezpiecznie korzystaj ze słońca

Pobierz informacje
na temat metody ABCDE

Pielęgnacja skóry po opalaniu

v_article-caring-after-sun.jpg

Latem nasza skóra jest narażona na działanie bardzo niekorzystnych czynników. Słońce, piasek, wiatr, słona woda... wszystkie te czynniki mogą uszkadzać i podrażniać skórę. Sposób na regenerację: nałożenie na skórę produktu regeneracyjnego po opalaniu.

Aby nawilżyć skórę pod koniec dnia

Aby chronić płaszcz hydrolipidowy i barierę ochronną naskórka, konieczne jest włączenie produktów kosmetycznych po opalaniu do codziennej pielęgnacji. Wzbogacony o substancje uzupełniające lipidy delikatny żel regenerujący Posthelios wspomaga odbudowę warstwy ochronnej. Należy go stosować po wieczornej kąpieli na wszystkie obszary ciała wystawione na działanie promieni słonecznych. Twoja skóra będzie odżywiona i nawilżona, jędrna i miękka.

Aby złagodzić zaczerwienienia

Nawet jeżeli wszyscy rozumiemy znaczenie skutecznej ochrony przed słońcem, która zapobiega powstawaniu rumienia słonecznego, lepiej znanego jako poparzenie słoneczne, czasami po dniu spędzonym na plaży nasza skóra jest czerwona i gorąca. Aby łagodzić takie reakcje, produkt Posthelios został wzbogacony o środki kojące, zapewniające natychmiastową ulgę.

Wybierz odpowiednią ochronę

Seria produktów Anthelios zapewnia wysoki poziom ochrony połączony z konsystencją odpowiednią dla każdego rodzaju skóry i wszystkich warunków ekspozycji na słońce.

Aby przedłużyć opaleniznę po powrocie

Należy również pamiętać, że filtr przeciwsłoneczny nie zapobiega opalaniu. Wręcz przeciwnie, pomaga uzyskać bardziej jednolity odcień skóry oraz bardziej naturalną i długotrwałą opaleniznę. Codzienne stosowanie produktów po opalaniu takich jak Posthelios, nawet przez kilka tygodni po urlopie, pomoże nam na dłużej zachować zdrową opaleniznę.

Korzyści ze stosowania wody termalnej La Roche-Posay

Idealnym sposobem na ukojenie skóry podrażnionej słońcem jest również zastosowanie wody termalnej La Roche-Posay. Unikalne połączenie minerałów i pierwiastków śladowych zapewnia naturalne właściwości przeciwutleniające i łagodzące.