#ZostanSkinCheckerem

Lepsza ochrona skóry dla Ciebie i Twoich bliskich
Sprawdź, chroń i bezpiecznie korzystaj ze słońca

Pobierz informacje
na temat metody ABCDE

Niezawodna ochrona przeciwsłoneczna stworzona specjalnie dla niemowląt

v_article-babies-protection.jpg

Dermatolodzy i pediatrzy mają w tej sprawie jasne stanowisko: dzieci poniżej trzeciego roku życia nigdy nie powinny być wystawiane na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Skóra małych dzieci jest dużo bardziej wrażliwa na słońce i promieniowanie ultrafioletowe typu A i B niż skóra osób dorosłych. Dzieci potrzebują ponadto wysokiej ochrony przeciwsłonecznej, która musi być jednak delikatna dla ich wrażliwej skóry.

Chrońmy dzieci przed słońcem.

Pediatrzy i dermatolodzy powszechnie odradzają wystawianie skóry dzieci na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W związku z tym w przypadku przebywania na słońcu konieczna jest również ochrona skóry dzieci.

Liczby i fakty:

i_anthelios_protection_picto.gif

Aż 50–80% uszkodzeń związanych z promieniowaniem ultrafioletowym następuje w okresie dzieciństwa i dojrzewania*.
W związku z tym konieczne jest nauczenie dzieci, w tym również tych bardzo małych, dobrych nawyków, jeżeli chodzi o ochronę przed słońcem.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000.

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+: produkt zapewniający wysoki poziom ochrony, stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach w przypadku narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Nowa formuła produktu Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+, stanowiącego prawdziwe osiągnięcie w dziedzinie dermatologii, jest bardzo minimalistyczna. Nie podrażnia wrażliwej skóry niemowląt, zapewniając jednocześnie wysoką ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym typu A i B, bez obniżania tolerancji. Zawiera optymalną liczbę składników, które zostały wyselekcjonowane specjalnie ze względu na bezpieczeństwo stosowania.


Produkt Anthelios Dermo-Pediatrics o wskaźniku ochrony przeciwsłonecznej SPF 50+ i bardzo wysokim poziomie ochrony przeciwko promieniowaniu ultrafioletowemu typu A (dwa razy wyższym niż wymagany przez normy europejskie, określające bardzo wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej) został stworzony specjalnie z myślą o skórze niemowląt w wieku od sześciu miesięcy w sytuacji pośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych. Wzbogacony o masło shea naturalnego pochodzenia krem nawilżający koi skórę małych dzieci i otacza ją niczym delikatny kokon, wzmacniając barierę skórną. Produkt można nakładać o dowolnej porze dnia na nieokryte obszary skóry na czas pobytu na powietrzu.


Produkt Anthelios Dermo-Pediatrics pozostawia na skórze dziecka delikatną białą warstwę, aby mamy mogły łatwo zauważyć niechronione obszary skóry.


Produkt testowany pod nadzorem pediatrycznym i dermatologicznym.
Produkt testowany na skórze atopowej u niemowląt.