#ZostanSkinCheckerem

Lepsza ochrona skóry dla Ciebie i Twoich bliskich
Sprawdź, chroń i bezpiecznie korzystaj ze słońca

Pobierz informacje
na temat metody ABCDE

Produkty Anthelios firmy La Roche-Posay: bardzo wysoka ochrona w służbie wrażliwej skóry

v_anthelios_protection.jpg

Dzięki ścisłej współpracy z dermatologiami z całego świata i byciu liderem w dziedzinie innowacyjnych badań laboratorium dermatologiczne La Roche-Posay stale poszerza swoją gamę produktów ANTHELIOS XL, aby oferować produkty przeciwsłoneczne łączące wysoki poziom ochrony, delikatność dla wrażliwej skóry i wygodę stosowania.

Anthelios: od ponad 30 lat laboratorium dermatologiczne La Roche-Posay opracowuje kosmetyki chroniące przed słońcem w służbie wrażliwej skóry.

Od 30 lat La Roche-Posay dokonuje innowacji i ulepszeń preparatów z serii Anthelios, dążąc do osiągnięcia celu w postaci zapewnienia wrażliwej skórze optymalnej ochrony przed słońcem i zapobiegania nieodwracalnym uszkodzeniom powodowanym przez słońce (starzenie się skóry, uczulenie na słońce, choroby wywołane ekspozycją na słońce itp.).

Anthelios był pierwszą marką, która wykorzystała innowacyjne systemy filtrów: Mexoryl SX™ w 1992 r. oraz Mexoryl XL™ w 1998 r. Pozostająca zawsze na czele pod względem innowacyjności seria Anthelios jest pionierską serią produktów, oferującą ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym typu A i typu B bez obniżenia tolerancji stosowania.

Liczby i fakty:

24 badania kliniczne wykazały skuteczność ochrony oferowanej przez produkty Anthelios przed chorobami powiązanymi z ekspozycją na światło słoneczne.

Wyjątkowa konsystencja dla ochrony skóry przez cały rok

Chociaż ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym jest konieczna przez cały rok, ochrona przed słońcem powinna być różna w zależności od pory roku, warunków ekspozycji oraz rodzaju cery.

Produkty Anthelios mają różne postacie, konsystencję i wskaźniki ochrony, aby zaspokajać różne potrzeby. Anthelios to rozwiązania z zakresu ochrony przeciwsłonecznej dla całej rodziny: dorosłych, dzieci i niemowląt. Produkty Anthelios oferują wskaźniki SPF 50+ i SPF 30 i są dostosowane do każdego rodzaju cery i warunków ekspozycji.