0

Zapisz się do naszego Newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymać specjalne oferty oraz najnowsze wiadomości od La Roche-Posay

Media Widget 01Media Widget 02Media Widget 03

 

Badanie znamion Twoich bliskich,
jest proste jak ABCDE.
 • jak ASYMETRIA
 • jak NIEREGULARNE
  BRZEGI
 • jak KOLOR
  (ang. COLOUR)
 • jak ŚREDNICA
  (ang. DIAMETER)
 • jak EWOLUCJA
  W CZASIE
POBIERZ METODĘ ABCDE

JEŚLI CI NA KIMŚ ZALEŻY,

PRZYJRZYJ SIĘ MU UWAŻNIE,

ZOSTAŃ SKINCHECKEREM

Podziel się z ludźmi, na których Ci zależy.
Dołącz do sieci SKIN CHECKERÓW na całym świecie!

Polityka Prywatności

Przy uzyskiwaniu dostępu do programu SKIN CHECKER za pośrednictwem danych logowania serwisu Facebook niektóre Twoje dane osobowe podane przez ten serwis (adres e-mail, dane osobowe i inne podstawowe informacje) mogą zostać przekazane L'Oréal Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych i/lub przekazywaniem informacji o marce La Roche-Posay, jej produktach oraz innych produktach/markach L'Oréal,

Łącząc się za pośrednictwem konta w serwisie Facebook oświadczasz że zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług świadczonych drogą elektroniczną i go akceptujesz oraz wyrażasz zgodę na przesyłanie na podany adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L'Oréal Polska Sp. z o.o. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich zmiany, poprawiania i usuwania. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Połącz z Facebookiem

Nie masz jeszcze profilu na Facebook? Kliknij, aby do nas dołączyć
Czy jesteś już SKIN CHECKEREM?Zaloguj się

LUB ZAREJESTRUJ SIĘ
ZAREJESTRUJ SIĘ

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Oświadczam, że zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Akcji jest L’Oreal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844), przy ul. Grzybowskiej 62. Moje dane osobowe będą publikowane w portalu www.laroche-posay.pl w związku z uczestnictwem w Akcji. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia przesyłając odpowiednią prośbę wraz z dowodem tożsamości na następujący adres: [email protected] Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji ww. celów.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się Regulaminie Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną.