0

Zapisz się do naszego Newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymać specjalne oferty oraz najnowsze wiadomości od La Roche-Posay

Media Widget 01Media Widget 02Media Widget 03

 

Wróć na stronę główną
SPOTSCAN WebApp

effaclar spotscan
STWORZONY Z DERMATOLOGAMI

DIAGNOZA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ
OPARTA NA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Aplikacja SpotScan działa na urządzeniach mobilnych*. 
Zeskanuj kod QR albo wejdź na
PL.SPOTSCAN.COM

MEDIA_IMAGE_SPOTSCAN_QR_CODE_TOP

Rozpocznij diagnozę

* Dostępne tylko na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android (5.0 i wyższy) lub iOS (iPhone 5s i wyższy).

SPOTSCAN logo
QR kod

Skuteczne rozwiązania zaczynają się od dokładnej diagnozy. Wypróbuj EFFACLAR SPOTSCAN - przełomową diagnozę skróy trądzikowej opartą na sztucznej inteligencji.
ZESKANUJ KOD QR I ZACZNIJ DIAGNOZĘ.

Czym jest 
EFFACLAR SPOTSCAN?

Odkryj pierwszą spersonalizowaną diagnozę skóry trądzikowej opartą na sztucznej inteligencji.

Stworzona we współpracy z dermatologami z całego świata, którzy przeanalizowali tysiące zdjęć mężczyzn i kobiet o różnych typach skóry i stopniach nasilenia trądziku, aby przygotować najdokładniejszy i najbardziej innowacyjny algorytm.

screen spotscan 1
screen spotscan 2
screen spotscan 3
screen spotscan 4
screen spotscan 5
screen spotscan 6
background

effaclar
spotscan
jak to działa?

To proste! Wystarczy zeskanować kod QR albo wejść na pl.spotscan.com i kliknąć START SPOTSCAN

1zrób
3 selfie

Użyj trybu selfie, zwróć uwagę na 3 parametry widoczne na górze ekranu: „Oświetlenie", "Ustawienie twarzy" i "Patrz przed siebie”. Wykonaj zdjęcie w momencie, gdy wszystkie wymienione ikony zaświecą się na zielono. Tak samo wykonaj zdjęcia lewego i prawego profilu (wystarczy lekko obrócić twarz, nie do pełnego profilu).

EFFACLAR SPOTSCAN zanalizuje zdjęcia, zlokalizuje niedoskonałości i rozróżni je (krosty, zaskórniki, przebarwienia), a następnie oceni nasilenie trądziku na skali od 0 do 4+.

2Monitoruj
postępy

Aplikacja zapisuje każdą wykonaną w niej diagnozę i wynik. Dzięki temu możemy śledzić postępy w kuracji skóry twarzy.

Symulator wyglądu "przed/po" EFFACLAR SPOTSCAN pokaże spodziewane efekty kuracji i pozwoli na mierzenie postępów w zwalczaniu trądziku.

3Używaj 
Effaclar

Używaj odpowiednich produktów.

Na podstawie oceny nasilenia trądziku EFFACLAR SPOTSCAN zaproponuje spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną przy pomocy dermokosmetyków Effaclar.

effaclar

25 lat doświadczenia specjalistów w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.

Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń i wiedzy na temat fizjologii skóry w La Roche-Posay stworzyliśmy gamę EFFACLAR dostosowaną do potrzeb różnych typów skóry tłustej, trądzikowej i jednocześnie wrażliwej.

Odkryj gamę EFFACLAR

Effaclar packshot

Odkryj wszystko,
co musisz wiedzieć
o trądziku

FFS Mag article 30779 : Main article image (GettyImages-78432727)

Poranna pielęgnacja cery trądzikowej – kilka wskazówek

Cera trądzikowa niestety jest bardzo wymagająca. Poszukiwanie sposobu na to, jak pielęgnować cerę trądzikową, może być naprawdę przytłaczające. Zwłaszcza jeśli nie widać szybkich efektów, a najczęściej tak jest. Dermatolog dr Tabi Leslie twierdzi, że najlepszym podejściem do pielęgnacji skóry trądzikowej jest "mniej znaczy więcej" w połączeniu ze stosowaniem skutecznych produktów.

Czytaj

Jak_uniknac_sladow_i_blizn_po_tradziku

Jak uniknąć śladów i blizn po trądziku?

Usuwanie blizn po trądziku to długi i niełatwy proces. Dlatego lepiej jest działać profilaktycznie i przestrzegać kilku zasad, aby ich uniknąć. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, o których warto pamiętać!

Czytaj

Makijaz_skory_tradzikowej

Makijaż skóry trądzikowej...

Czyli jak maskować niedoskonałości, aby nie pogorszyć stanu skóry?
Rolą makijażu skóry trądzikowej powinno być zarówno ukrycie niedoskonałości twarzy, jak i jej pielęgnacja. Poznaj podstawowe zasady makijażu i sprawdź, jakie kosmetyki wybrać!

Czytaj

FFS Mag article 30757 : Main article image (GettyImages)

Rodzaje trądziku. Określ swój typ problemu i dowiedz się, jak z nim walczyć

Bardzo wiele zmian skórnych można uznać za trądzik. Rodzaje ich są liczne, a wszystko zależy od typu skóry i wieku. Niezależnie jednak od objawów, by zwalczać trądzik, kluczowe staje się stosowanie odpowiedniej pielęgnacji regulującej wytwarzanie sebum.

Czytaj

FFS Mag article 30749 : Main article image (GettyImages)

Co to jest trądzik?

Czym jest trądzik? Jak z nim walczyć? Jakich kosmetyków używać i na co zwracać szczególną uwagę podczas pielęgnacji? Niezbędne porady znajdziesz tutaj!

Czytaj

FFS Mag article 30747 : Push article image (LP16714)

Trądzik w wielkim mieście

Dlaczego słońce, stres i zanieczyszczone powietrze to wrogowie pięknej skóry?
Wieczny pęd, brak snu i wielozadaniowość każdego dnia – spoglądając w lustro, mieszkańcy miast przywykli już do widoku oznak zmęczenia i ziemistej cery. Ale czy wiesz, że środowisko miejskie często zaostrza zmiany skórne? Oczywisty wpływ stresu na skórę to jedno, jednak w mieście jest ona narażona dodatkowo na słońce i smog, co razem daje naprawdę niebezpieczną mieszankę. Trądzik od stresu, słońca, a może zanieczyszczeń? Przeczytaj nasze porady, jak walczyć z trądzikiem w wielkim mieście!

Czytaj

FFS Mag article 30776 : Push article image (LP50109)

Przyczyny powstawania trądziku wiosną i latem

Wiosna i lato to czas dłuższych dni, późniejszych zachodów słońca, grillowania na plaży i odkrywania uroków natury. Ale czas ten może także kojarzyć się z upałem, spoconą skórą i nasileniem objawów trądziku. Wzrost temperatur i długie przebywanie na zewnątrz to przyczyny trądziku. Wpływają na produkcję łoju w skórze i zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia wyprysków. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jakie są przyczyny trądziku latem i poznać porady oraz triki na zachowanie skóry w jak najlepszej kondycji w ciepłe dni.

Czytaj