Profesjonalna diagnoza skóry
której uzyskanie jest prostsze, niż myślisz

https://www.laroche-posay.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/spotscan/laroche-posay-landingpage-spotscan-7_telephone.jpg

ZRÓB
3 SELFIE

Użyj trybu selfie, zwróć uwagę na 3 parametry widoczne na górze ekranu: „Oświetlenie”, „Ustawienie twarzy” i „Patrz przed siebie”. Wykonaj zdjęcie w momencie, gdy wszystkie wymienione ikony zaświecą się na zielono. Tak samo wykonaj zdjęcia lewego i prawego profilu (wystarczy lekko obrócić twarz, nie do pełnego profilu).

EFFACLAR SPOTSCAN zanalizuje zdjęcia, zlokalizuje niedoskonałości i je rozróżni (krosty, zaskórniki, przebarwienia), a następnie oceni nasilenie trądziku na skali od 0 do 4+.

https://www.laroche-posay.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/spotscan/laroche-posay-landingpage-spotscan-8_telephone.jpg

MONITORUJ
POSTĘPY

Aplikacja zapisuje każdą wykonaną w niej diagnozę i wynik. Dzięki temu możemy śledzić postępy w kuracji skóry twarzy.

Symulator wyglądu „przed/po” EFFACLAR SPOTSCAN pokaże spodziewane efekty kuracji i pozwoli na mierzenie postępów w zwalczaniu trądziku.

https://www.laroche-posay.pl/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/spotscan/laroche-posay-landingpage-spotscan-9_telephone.jpg

UŻYWAJ
EFFACLAR

Używaj odpowiednich produktów.

Na podstawie oceny nasilenia trądziku EFFACLAR SPOTSCAN zaproponuje spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną przy pomocy dermokosmetyków Effaclar.

Twoje pytania
Odpowiedzi dermatologa

1 quote-marks

Jak pozbyć się zmian potrądzikowych?

Zmiany potrądzikowe są szczególnie trudne do wyleczenia. Najlepszy sposób to zapobieganie ich powstawaniu poprzez stosowanie odpowiednich leków, zarekomendowanych przez lekarza. Warto stosować też produkty do codziennej pielęgnacji skóry skłonnej do trądziku np. EFFACLAR. Pomocne mogą okazać się również zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym, takie jak mikrodermabrazja czy peelingi chemiczne.

Czy to było pomocne?

1 quote-marks

Jak załagodzić niedoskonałości i zmiany potrądzikowe?

Z łagodnym formami można sobie poradzić, stosując odpowiednie dermokosmetyki. Oczyszczaj skórę dwa razy dziennie wodą micelarną lub żelem oczyszczającym. Stosuj codzienną pielęgnację z aktywnymi składnikami, takimi jak: kwas salicylowy, niacynamid czy procerad. Jeśli te zabiegi okażą się niewystarczające, udaj się do dermatologa, aby uzyskać informację na temat leczenia z wykorzystaniem leków.

Czy to było pomocne?

1 quote-marks

Jak się pozbyć trądziku na plecach?

Z łagodnym formami można sobie poradzić, stosując odpowiednie dermokosmetyki. Oczyszczaj skórę dwa razy dziennie żelem dedykowanym skórze tłustej i trądzikowej. Stosuj codzienną pielęgnację z aktywnymi składnikami, takimi jak: kwas salicylowy, niacynamid, procerad. Jeśli te zabiegi okażą się niewystarczające, udaj się do dermatologa, aby uzyskać informację na temat leczenia z wykorzystaniem leków.

Czy to było pomocne?

1 quote-marks

Jakie są przyczyny trądziku?

Przyczyną trądziku jest zaburzenie równowagi hormonów, zwiększających produkcję sebum w gruczołach łojowych. Te same hormony zwiększają produkcję komórek skóry wyściełających pory. Mieszanka komórek i sebum zaczyna zatykać pory, stając się doskonałą pożywką dla bakterii powodujących trądzik. W efekcie pojawiają się różne rodzaje wyprysków, od czerwonych krost po zwykłe lub głębokie pryszcze.

Czy to było pomocne?