ANTHELIOS XL SPF 50+ FLUID BARWIĄCY DO TWARZY

Ultralekki fluid przeciwsłoneczny - bardzo wysoka ochrona

3337872411892
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay ANTHELIOS XL SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona Ultralekki fluid barwiący do twarzy zdjęcie

Liczba opinii : 29

5.029

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Fluid barwiący do twarzy - WOW!!! ”

Niedawno kupiłam sobie fluid barwiący z La Roche-Posay i jest to kosmetyk, który kompletnie skradł moje serce. Wcześniej miałam tą wersję tradycyjną i też była fajna, ale ta sprawdza się jeszcze lepiej. No i ten filtr SPF 50+, jestem w szoku, że jest tak wysoki i faktycznie bardzo dobrze chroni skórę przed słońcem!!! Muszę przyznać, że zakup tego fluidu Anthelios jest jednym z najlepszych w ostatnim czasie ;-)

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Krem z filtrem La Roche-Posay doskonała ochrona ”

To już mój któryś z kolei hipoalergiczny krem do opalania od marki La Roche-Posay i jestem z niego zadowolona tak samo jak z pozostałych produktów LRP. Krem Anthelios xl spf 50+ zachwycił mnie nie tylko maksymalną ochroną przed słońcem, ale też swoimi właściwościami barwiącymi, które wyrównały koloryt mojej skóry podczas opalania. Bardzo mi odpowiada łagodny skład tego produktu bez parabenów, alkoholu i innych środków drażniących, który nie wywołuje podrażnień. Super!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Anthelios XL SPF 50 to strzał w dziesiątkę! ”

Czytałam dużo opinii o fluidzie barwiącym z La Roche-Posay i postanowiłam, że sama sprawdzę, czy rzeczywiście jest taki super. Okazało się, że tak ;-) Jest bardzo lekki, wręcz ultralekki i nie pozostawia klejącej skóry twarzy. Podoba mi się, że ten fluid-krem ma wysoki filtr, bo aż SPF 50! Cieszę się, że kupiłam Anthelios XL z La Roche-Posay, bo odkąd go używam, opalanie nie kończy się mnóstwem niedoskonałości...

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Najlepszy fluid barwiący do twarzy? Anthelios XL SPF 50+! ”

Moja skóra ma skłonność do przebarwień. Borykam się też z jej nierównym kolorytem. Dlatego też przez jakiś czas poszukiwałam barwiącego fluidu, który dodatkowo chroniłby mnie przed słońcem, a tym samym przed fotostarzeniem. W końcu trafiłam na Anthelios XL SPF 50+ i nie zawiodłam się. Wszystkie moje problemy zniknęły, a skóra jest stale jest chroniona przed szkodliwym działaniem promieni UV. Gorąco polecam! :)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Anthelios xl - krem z filtrem na medal! ”

Na co dzień nie mam większych problemów ze skórą twarzy, ale po opalaniu zawsze pojawiają się na niej pewne niedoskonałości… Już dłuższy czas szukałam kremu na przebarwienia z filtrem, który mogłabym stosować podczas opalania i który zapobiegłby im pojawianiu się. No i znalazłam! Anthelios xl lekki fluid do twarzy spf 50+ od La Roche Posay okazał się idealnym kremem do opalania twarzy, który zmniejszył ryzyko poparzeń, przebarwień i podrażnień, a do tego wyrównał koloryt mojej cery. Idealny!

Autor: 

4

“ Na plus ”

Skuteczny, lekki, odpowiedni dla skóry wrażliwej ,bardzo delikatnej, skłonnej do alergii oraz z początkową fazą trądziku różowatego. Jak dla mnie ideał, chociaż bardzo ucieszyłabym się z większej gamy kolorystycznej. Polecam.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły