ANTHELIOS XL SPF 50+ FLUID BARWIĄCY DO TWARZY

Ultralekki fluid przeciwsłoneczny - bardzo wysoka ochrona

3337872411892
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay ANTHELIOS XL SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona Ultralekki fluid barwiący do twarzy zdjęcie

Liczba opinii : 29

5.029

Autor: 

5

“ Lato tylko z Anthelios XL SPF 50 ”

Kosmetyk spełnił wszystkie moje wymagania. Kilkugodzinne przebywanie na ostrym słońcu po wcześniejszym użyciu Anthelios XL SPF 50 po raz pierwszy nie wywołało u mnie przebarwień. Szkoda, że wcześniej nie miałam pojęcia o tak rewelacyjnym kosmetyku. Twarz to chyba jedyna część mojego ciała, na którą niekorzystnie działa silne słońce, a jako że dla mnie lato bez opalania nie istnieje miałam ogromny problem z przebarwieniami. Ale to już przeszłość, przyszłość natomiast to Anthelios XL SPF 50!

Autor: 

4

“ Dobry! ”

Fajny, lekki, o natutralnej barwie, lekko klejący, ale nie można mieć wszystkiego. Polecam na lato, ale Paniom z ładną cerą - nie jest kryjący.

Autor: 

5

“ Produkt idealny ”

Czy to możliwe, żeby wszystkie obietnice producenta zostały spełnione? Czy jest lekki? TAK! Czy jest nietłusty i nieklejący? TAK! Czy nie powoduje powstawania zaskórników? TAK! Czy jest wodoodporny? TAK! Czy wyrównuje koloryt skóry? TAK! Czy skutecznie chroni przed słońcem? Jak najbardziej TAK, TAK, TAK!!! W końcu znalazłam swój ideał na lato!!! Polecam

Autor: 

5

“ 100% spełnienia obietnic producenta ”

Jak dotąd z niechęcią sięgałem po filtry, zawsze świeciłem się po nich niemiłosiernie i zauważałem pojawianie się różnych „niespodzianek” na skórze. Z tym produktem jest zupełnie inaczej, właściwie w ogóle nie czuć jego obecności, szybko się nakłada, dobrze chroni przed szkodliwym promieniowaniem, jest bezzapachowy i rzeczywiście wodoodporny. Ultralekki, ultrawygodny i ultraszybki w stosowaniu.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Mój IDEALNY KREM NA LATO!! ”

Od wielu lat szukałam idealnego filtru na lato, ponieważ moja skóra jest bardzo wrażliwa na słońce i w końcu znalazłam. Ultralekki fluid do twarzy łatwo się rozprowadza, twarz się po nim nie świeci, krem nie powoduję powstawania zaskórników jak w przypadku innych fluidów,bardzo ładnie wyrównuje również koloryt cery, jest dla mnie idealny na słońce, mam bardzo jasną karnację i po opalaniu moja skóra jest czerwona i przesuszona, krem sprawia, że na twarzy mam delikatną opaleniznę i skóra jest nawilżona.

Autor: 

5

“ Wzorowa ochrona ”

Jak zapewne wiecie fluid Anhelios XL można nabyć w aptece
Wysoki filtr przeciwsłoneczny sprawia, że pobyt na słońcu jest dla nas bezpieczny
Wchłania się szybko, nie bieli twarzy, makeup nie spływa, nic się nie waży
A dzięki temu, że jest barwiony koloryt jest ładnie ujednolicony
Skład ma przyjazny: bez parabenów, z wodą termalną zapobiegającą skóry wysuszeniu
Twarz nie jest lepka, ani błyszcząca. Z radością zużyję tubkę do końca
I produkt ten każdemu polecę kto chce zdrową skórę zachować po lecie!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły