Wszystkie komentarze o:
EFFACLAR DUO (+)

Krem zwalczający niedoskonałości skóry. Przeciw nawrotom.

3337872414084
Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO (+) Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 333

5.0333

Autor: 

5

“ Efekty po stosowaniu kremu ”

OPINIA PO 4 DNIACH: Efekt jest mało widoczny. Można powiedzieć że niezauważalny. Mam nadzieje że następne dni pokażą większe rezultaty. OPINIA PO 8 DNIACH: Jestem w pełni szczęśliwa z efektów, jakie zastały po stosowaniu kremu zmniejszyła się liczba blizn zaistniałych po trądziku, oraz rany zaczęły się szybko goić. Stosuje go 2 razy dziennie i nakładam punktowo. Jest naprawdę świetny efekt. jestem ciekawa jakie będą efekty po dłuższym stosowaniu. Dziękuje. Nie mam możliwości wysłania zdjęci, ale efekt zadowalający naprawdę. Stosuje wszystko tak jak kiedyś plus ten krem i naprawdę jest 100 razy lepiej OPINIA PO 14 DNIACH: Nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu, jestem zadowolona. Skóra jest gładka, Trądzik jest, ale już w ograniczonej ilości. Żałuje że nie stosowałam wcześniej tego typu kosmetyków. Najwidoczniej znalazłam w końcu odpowiedni sposób na walkę z nim. Dziękuje. DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: W trakcie stosowania kremu zauważyłam sporo zmian stany zapalne się zmniejszyły, zmniejszyła się ilość widocznych blizn po trądziku. Jestem zadowolona ale to jeszcze nie ten efekt jaki bym chciała osiągnąć, bo zmagam się z nim już bardzo długo, ale teraz znacznie ustąpiło po stosowaniu tego kremu. Dziękuje za tą szanse.

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Autor: 

5

“ Mój nowy Przyjaciel EFFACLAR Duo + ! ”

OPINIA PO 4 DNIACH: Od 4 dni mam nowego przyjaciela,z którym przez najbliższy czas nie zamierzam się rozstawać! Pierwsze obserwacje: Zapach żelu od pierwszego otworzenia bardzo mi się spodobał, jest taki jakby cytrusowy.Opakowanie bardzo praktyczne,Tubkę można odwrócić bez obaw o przewrócenie :) Żel ma delikatna i lekką konsystencję, używam go jako bazę pod makijaż;nie zauważyłam rolowania na skórze co jest bardzo ważnym elementem . Skóra po 4 dniowym stosowaniu jest: -ZMATOWIONA! żaden z aptecznych kremów nie dał mi tego :) efekt utrzymuje się dość długo, nadmierne błyszczenie zostało zniwelowane . -GŁADKA! pomimo obecność licznych grudek,krost moja skóra jest miękka i delikatna. Bardzo dobry początek dla Effaclar Duo [+] :) Oby tak dalej ! :P OPINIA PO 8 DNIACH: Mój nowy przyjaciel dobrze zaaklimatyzował się wśród innym kosmetyków :) Póki co jest moim faworytem :) Spostrzeżenia: -po stosowaniu żelu 2 razy dziennie (jako baza i na noc) oraz aplikacji go na około 2/3 twarzy, nie zauważyłam żadnym przesuszeń! gdzie przy innych aptecznych produktach miała to miejsce po paru dniach stosowania.Zatem żel zapewnia odpowiedni stopień nawilżenia skóry:) -odczuwam redukcje niedoskonałości (wygładzenie,zmniejszenie wielkości zmian). ale jednocześnie sadzę,że jednym policzku wystąpił delikatny wysyp. Jest to na pewno związane z aktywności substancji zawartych w żelu;zachodzi proces samooczyszczania skóry czyli Effaclar Duo [+] działa:) ale pomimo tego faktu nie zrezygnuje z kuracji. Czekam na więcej ! OPINIA PO 14 DNIACH: Stan mojej skóry z dnia na dzień jest coraz lepszy :) z optymizmem patrzę w przyszłość:) Spostrzeżenia: -wszelkie stany zapalne zapalne które pojawiły się w trakcie stosowania żelu goją się (jaśnieją) znacznie szybciej o tych które miałam wcześniej. DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: Redukcja wszelkich zmian trądzikowych,widoczny jest jeden ''wulkan'' który pojawił się przed okresem,ale to normalne u mnie. Stwierdzam iż Ilość produktu po podanym wyżej okresie stosowania wystarczy na ponad miesiąc ( w moim przypadku 2 razy dziennie na 3/4 twarzy) więc WYDAJNOŚĆ! Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta:redukuje,matuje i pielęgnuje! Również jak już wspominałam wszelkie stany zapalne które się pojawiły podczas stosowania produktu goją się zupełnie inaczej niż inne wcześniej.Stan zapalny jest bardzo szybko rozpraszany i skóra szybciej staje się gładka.Skóra szybciej jaśnieje,nie powstają przebarwienia tylko jasno różowe ślady które z dnia na dzień znikają .Jest to dla mnie pierwsza taka sytacja ( w porównaniu z wieloma produktami drogeryjnymi i aptecznymi) a zarazem bardzo pozytywne zaskoczenie odnośnie działania. Stwierdzam że z Effaclar Duo [+] mogę powiedzieć stanowcze NIE TRĄDZIKOWI!

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Autor: 

5

“ Dobry początek kuracji ”

OPINIA PO 4 DNIACH: Skóra praktycznie się nie zmieniła. Ale nie była też podrażniona czy zarumieniona. Także brak negatywnych efektów, a co do pozytywnych -istniejące przebarwienia pozapalne znacznie się rozjaśniły. OPINIA PO 8 DNIACH: Istniejące przebarwienia pozapalne znacznie zbladły. Skóra nie jest przesuszona, co zdarzało się przy używaniu zbliżonych produktów. Krem świetnie sprawdza się pod makijażem -także ogranicza świecenie się w ciągu dnia. OPINIA PO 14 DNIACH: Używam kremu dwa razy dziennie. Skóra nie jest przesuszona, a nawet wystarczająco nawilżona. Pojawiające się wypryski zdecydowanie szybciej się goją i nie pozostawiają tak uporczywych i trwałych przebarwień. Dla mnie dodatkowym i bardzo dużym plusem jest ""trzymanie skóry w ryzach"" -w ciągu dnia zdecydowanie mniej się przetłuszcza, co także wpływa na przedłużenie trwałości makijażu. DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: Te kilkanaście dni używania pokazały mi jak duży potencjał ma Effaclar Duo [+]. Bardzo się cieszę, że miałam okazję go wypróbować i mam nadzieję, że dłuższe używanie pozwoli mi odkryć kolejne korzyści płynące z kuracji. A jestem przekonana, że takie będą -produkt zapowiada się jako idealnie dopasowany do potrzeb skóry mieszanej i skłonnej do zmian trądzikowych.

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Autor: 

5

“ Coraz piękniejsza skóra! ”

OPINIA PO 4 DNIACH: Skóra stała się promienna, bardziej napięta, widać, że bardzo delikatnie zaczyna się złuszczać. OPINIA PO 8 DNIACH: Pory wyraźnie oczyszczone, zwężone. Skóra mniej się błyszczy, jest rozjaśniona i promienna. OPINIA PO 14 DNIACH: Pory są wyraźnie zmniejszone, a niedoskonałości jest zdecydowanie mniej. Widoczna zmiana w kwestii przebarwień - są rozjaśnione, mniejsze plamki wręcz zniknęły, a duże przebarwienie na policzku, z którym borykam się od niemal roku wyraźnie zbladło. DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: Mam skórę wrażliwą, z tendencją do rozszerzonych naczynek, ale na żadnym etapie stosowania produktu moja skóra nie była podrażniona, nie zauważyłam na niej żadnych negatywnych skutków stosowania kremu. Widzę znaczną poprawę mojej cery, jestem zadowolona z produktu i z pewnością po zakończeniu tubki zakupię kolejną.

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Autor: 

5

“ 4 dni razem ”

OPINIA PO 4 DNIACH: Dziś dopiero 4 dzień,więc spektakularnych zmian narazie nie ma,ale widzę,że moja cera wygląda lepiej i oby tak dalej :) OPINIA PO 8 DNIACH: Po 8 dniach stosowania Effaclar Duo[+] spostrzegłam że moja cera jest gładsza,pory mniej widoczne,natomiast jakiś wysyp drobnych pryszczy spędza mi sen z powiek. Mam nadzieję,że to tylko przejściowe. OPINIA PO 14 DNIACH: Po 14 dniach mogę z pełną stanowczością powiedzieć, że Effaclar Duo [+] zagości u mnie na dłużej. Robi dużo dobrego dla mojej skóry,nie mam już problemu z zatkanymi porami. A przede wszystkim dzięki niemu pierwszą moją czynnością po przebudzeniu się nie jest makijaż,tak jak do tej pory było-tak,tak właśnie było. Nie znosiłam swojej twarzy pełnej niedoskonałości. Teraz moja cera jest gładka a drobne wypryski to nie problem :) DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: Effaclar Duo [+] na pewno zagości u mnie na dłużej. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie i tak jak wcześniej pisałam,nie chodzę od 6 rano w makijażu :) Skóra jest gładsza,czystsza,mniej wyprysków-co równa się z dobrym samopoczuciem i lepszą samooceną. Jak dla mnie superprodukt

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Autor: 

5

“ Moje spostrzeżenia ”

OPINIA PO 4 DNIACH: We wtorek (21.10.) po raz pierwszy użyłam nowego Effaclar Duo [+]. Poprzednio od ok. roku stosowałam jego starszą wersję. Po czterech dniach stosowania nie zauważyłam znaczących zmian. Stosuje się go przyjemnie, nie ""ściąga"" skóry twarzy, buzia jest po nim gładka i miękka. Cieszy mnie, że przez dłuższy czas utrzymuje się mat na twarzy, ponieważ mam problem z przetłuszczająca się cerą. Dobrze współpracuje z makijażem, wiec jest świetną bazą. OPINIA PO 8 DNIACH: Ósmy dzień za nami :) Effaclar Duo [+] sprawuje się świetnie. Pomimo, iż przebarwienia nie zniknęły to zauważyłam, że stały się delikatnie jaśniejsze. W miejscach, gdzie brak przebarwień cera jest bardziej jednolita. Pory na nosie są oczyszczone, zaskórniki na brodzie zniknęły. Jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że chociaż w połowie pozbędę się przebarwień na twarzy. OPINIA PO 14 DNIACH: Szybko minęły dwa tygodnie od pierwszego zastosowania Effaclar Duo [+]. Stan mojej cery jest porównywalny z dniem ósmym. Buzia jest ładna, ujednolicona. Jestem zadowolona z efektów. DODATKOWE SPOSTRZEŻENIA: Dużym plusem kremu zwalczającego niedoskonałości jest to, że wystarczy niewielka ilość, aby posmarować cała twarz, przez co jest on bardzo wydajny. Cena nie powinna nas odstraszać, ponieważ produkt wystarcza na bardzo długo. Aplikacja jest bardzo przyjemna, nie ma jakiegoś specyficznego zapachu, krem nie jest tępy w swojej konsystencji. W trakcie kuracji zdarzyło mi się posmarować kremem Duo [+] okolice oczu (co jest zabronione), i spowodowało, że miejsca te zostały odwodnione. Kilka dni po 14-sto dniowej kuracji na mojej twarzy pojawiło się kilka wyprysków. Nie miałam przy sobie preparatu punktowego La Roche-Posay, ale zastosowałam Effaclar Duo [+] w bardziej skoncentrowanej formie i posmarowałam zmiany grubszą warstwą Duo [+]. W efekcie przez noc krem Duo [+] zdążył zagoić wypryski i pozostały po nich tylko czerwone punkty. Przy okazji stosowania Effaclar Duo [+] warto zaopatrzyć się również w pozostałe produkty La Roche-Posay do cery problemowej np. żel do mycia twarzy, płyn micelarny oraz niezastąpioną wodę termalną (moją ulubioną).

Opinia dotyczy produktu EFFACLAR DUO(+) przed renowacja formuly.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły