EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT   Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 134

5.0134

Autor: 

4

“ Mocna "4" :) ”

Szczerze przyznaję, że jest to najlepszy krem tonujący jakiego używałam. Ma całkiem przyjemny zapach, świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie daje efektu maski. Przy opalonej skórze dobrze sprawdziła się ciemniejsza wersja produktu. Kolor nie wpada ani w różowe ani w żółte tony, co jest jego niewątpliwą zaletą. No więc za co "4"? Za zbyt słabe (wg mnie) krycie oraz za to, że skóra zaczyna błyszczeć po ok. 0,5 godziny od nałożenia preparatu. W moim przypadku bez pudru ani rusz.

Autor: 

5

“ EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT ALTERNATYWĄ DLA PODKŁADU! MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA W JEDNYM :) ”

Mam go dopiero od kilku dni ale już teraz mogę powiedzieć, że stanie się on moim ulubieńcem i zagości ze mną na dłużej;) Stosując go codziennie zauważyłam, że przy upałach nie spływa on z twarzy, ani nie ciemnieje co jest dla mnie bardzo ważne. Doskonale pielęgnuje skórę i zapewnia naturalny oraz świeży wygląd twarzy. Z przyjemnością mogę go polecić osobom, które nie chcą dodatkowo obciążać swojej twarzy tylko nałożyć coś lekkiego, a w dodatku zwalczającego niedoskonałości. Polecam !!!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Effaclar Duo(+) Unifiant i życie staje się piękniejsze! ”

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem Effaclar Duo(+) Unifiant, bowiem działa on cuda! Mając prawie 30 lat wciąż zmagam się z pozostałością po trądziku (przebarwieniami), lecz największym moim problemem są rozszerzone i widoczne pory. Wypróbowałam już wiele kosmetyków o podobnym działaniu, lecz żaden nie był tak dobry jak Effaclar Duo(+) Unifiant. Tonujący krem ma niesamowicie lekką konsystencję i doskonale kryje wszelkie niedoskonałości skóry twarzy, a jego działanie utrzymuje się cały dzień.

Autor: 

5

“ Perełka wśród kremów zwalczających niedoskonałości ”

Decyzję o zaufaniu marce La Roche-Posay w walce z niedoskonałościami i przebarwieniami potrądzikowymi uważam za jedną z najlepszych w moim życiu. Effaclar Duo(+) Unifiant jest produktem który świetnie radzi sobie z niechcianymi zmianami na mojej skórze, równocześnie ujednolicając jej koloryt. Dzięki rozwiązaniu 2w1 łączącym w sobie działanie mojego ulubieńca Effaclar Duo(+) z efektem tonującym koloryt skóry całkowicie zrezygnowałam z nakładania podkładu, gdyż w moim przypadku stał się on zbędny.

Autor: 

4

“ 4 razy na tak! ”

Pomijając słabą linię kolorystyczną, nowy Unifiant jest równie dobry jak klasyczny duo +, który od pierwszego użycia nie wychodzi z mojej kosmetyczki! Połączenie tak skutecznego kremu z pigmentami kolorystycznymi nie mogło nie wyjść! Polecam, polecam!

Autor: 

4

“ 4xTAK ”

Choć kolorystycznie nie zwalił mnie z nóg, co najmniej 4 gwiazdki należą się za sam pomysł. Effaclar Duo + pomógł mi przebrnąć przez najtrudniejszą fazę trądziku. Nie wierzę, że ktoś mógłby się z nim nie dogadać! Pozostaje w kosmetyczce od zawsze, na zawsze.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły