Wszystkie komentarze o:
EFFACLAR K(+)

Odnawiający krem do skóry tłustej

3337875613491
Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR K(+) Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 51

5.051

Autor: 

4

“ Łapka w górę I LIKE IT ”

Moja cera tłusta, łojotokowa z zmianami trądzikowymi i licznymi zaskórnikami na nosie, błyszczenie skóry w strefie T.
Czas testu: 7 dni, stosowanie rano
Tubka mała, może zbyt mała, dogodna aplikacja, konsystencja bardzo dobra.
Efekty stosowania: Zmniejszona liczba zaskórników na nosie, nawet w upalne dni cera matowa, oczyszczona, mniejsze wydzielanie sebum w okolicach czoła i brody. Tutaj zaskoczenie wydostanie na zewnątrz oraz zasuszenie drobnych zmian podskórnych, żadnych zmian ropnych.

Autor: 

5

“ Zadowolona skóra,zadowolona ja ”

Czy uwielbiam Wasze kosmetyki bezgranicznie? TAK. Czy wierzyłam, że nowy Effaclar K zadziała? NIE. A dlaczego? Bo moja cera to niezły uparciuch, który nie może się zdecydować,raz źle, raz dobrze, raz trądzik, raz naczynka. Wszystko jestem w stanie ogarnąć z Waszą pomocą, ale zaskórniki są czymś, co nie chce mnie opuścić. Kilka dni z Effaclarem K zostawiło moją skórą, czystą, niepodrażnioną, bez zaskórników,bez świecenia mimo kosmicznych upałów. A ja? zadowolona chodzę bez makijażu:) Szacun!

Autor: 

5

“ Robi co ma robić! :) ”

Po kilku dniach stosowania widzę same plusy:
szybko się wchłania,
likwiduje blyszczenie skóry,
lekka, przyjemna konsystencja,
wyglądza zaskorniki
Efekt gładka i aksamitna skóra, polecam!

Autor: 

5

“ Robi co ma robić! :) ”

Po kilku dniach stosowania widzę same plusy:
szybko się wchłania,
likwiduje blyszczenie skóry,
lekka, przyjemna konsystencja,
wyglądza zaskorniki
Efekt gładka i aksamitna skóra, polecam!

Autor: 

5

“ Krem wart swojej ceny :) naprawdę działa ”

Moja skóra jest zachwycona. Efekty widać już po kilku dniach stosowania. Od lat mam problemy, różnego rodzaju i wiele kremów najzwyczajniej w świecie mnie rozczarowuje. Ten krem od chwili kiedy zastosowałam go po raz pierwszy oczarował skutecznością moją skórę. Jest nawilżona i widocznie zmniejszyła się ilość niedoskonałości, co mnie niesamowicie cieszy. Dzięki temu "cudowi" :) zaczęłam stosować mniej korektora :D a skóra mojej twarzy wygląda świeżo i zdecydowanie zdrowiej.

Autor: 

5

“ GODNY POLECENIA ”

Krem znajduje się w małej tubce /30ml/. Używanie kosmetyku jest przyjemne ze względu na wąski i higieniczny dozownik. Kosmetyk ma nietłustą, półpłynno-kremową konsystencję. Natychmiast się wchłania nie powodując ściągania skóry. Pachnie bardzo przyjemnie. Stosuję już 5 dzień i jest bardzo dobrze. Namacalnie czuję wygładzenie skóry i oczyszczenie, rano skóra jest rozjaśniona i mocno odświeżona. Krem nawilża wspaniale, dzięki czemu lepiej matuje. Pory są zwężone, mniej widoczne, twarz jest gładka

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły