LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

3337872418587
Zobacz szczegóły produktu
Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

Liczba opinii : 70

5.070

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Lipikar Baume AP - super! ”

Balsam Lipikar Baume AP kupiłam z myślą o mojej córeczce, która zmaga się z atopowym zapaleniem skóry :-( Te ciągłe swędzenie i podrażnienia na jej skórze dosłownie spędzały mi sen z powiek, ale na szczęście w aptece trafiłam na mądrą kobietę, która poleciła mi zakup tego balsamu dla niemowląt ze skórą atopową. Idealnie łagodny skład i praktyczne opakowanie 400ml z pompką sprawia, że produkt jest bardzo skuteczny i praktyczny w stosowaniu. A skóra mojej Zuzi jest wreszcie zdrowa!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Najlepszy! ”

Balsam cudowny, świetnie się smaruje, daje poczucie ugli i komfortu. Ratuje mnie oraz córeczki z AZS.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ LIpikar AP ”

Od urodzenia mojej córeczki mieliśmy problem z jej przesuszoną, łuszczącą się, swędzącą skórką. Pomimo stosowania różnych emolientów, balsamów i oliwek nie było poprawy. Córeczka potrafiła drapać się do krwi.
Odkąd zaczęliśmy używać Lipikar AP skóra mojego dziecka jest zdecydowanie zdrowsza, bardziej nawilżona i natłuszczona. Ale co najważniejsze, nie jest podrażniona i dzięki temu moje dziecko się nie drapie.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Niezastąpiony przy AZS ”

Po wielu miesiącach poszukiwania emolientu okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu trzech tygodni doprowadził atopową skórę mojego synka do niemal ideału. Polecam wszystkim małym atopikom. Naprawdę wart swojej ceny!

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Doskonały ”

Córka po urodzeniu miała podejrzenie AZS, miała krostki, i bardzo przesuszoną skórę. Pediatra poleciła mi ten balsam, po paru dniach skóra wróciła do normy. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ ap ”

Plus! Plus! Plus! Same plusy - niezastąpiony numer jeden :-)

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły