LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

3337872418587
Zobacz szczegóły produktu
Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

Liczba opinii : 70

5.070

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Balsam Lipikar AP+ by skóra poczuła ulgę już ! ”

Zacznę od tego, iż byłam zdziwiona, że jest specjalna seria kosmetyków LA ROCHE-POSAY stworzona z myślą także o dzieciach i to tych najmłodszych. Balsam ten, można stosować już od pierwszych dni życia dziecka, a jak trudno znaleźć odpowiedni kosmetyk, dla tak delikatnej, wrażliwej skóry maleństwa wie tylko mama, która borykała się z podobnymi problemami. Do balsamu tego podchodziłam na początku z pewną dozą niepewności *jak każda troskliwa, przewrażliwiona mamusia, bowiem skóra córeczki jest bardzo wrażliwa na wszelkie zmiany kosmetyków, a znalezienie takiego, który doskonale nawilży skórę, ograniczy zaczerwienienia i zniweluje uczucie wiecznego swędzenia czy pieczenia graniczy z cudem. Dużym plusem tego kosmetyku jest delikatny zapach, prawie niewyczuwalny, bowiem większość kosmetyków -nawet tych dla dzieci ma mocny zapach, który niepotrzebnie drażni. Balsam LA ROCHE- POSAY ma wspaniałą, lekką konsystencję, idealnie sprawdzi się na nadchodzące, upalne dni, ponieważ skóra będzie natychmiast odżywiona, bez uczucia lepkości i wrażenia tłustej skóry. Mam wrażenie, że Lipikar Baume AP+ idealnie przenika do skóry w miejsca, które tego najbardziej potrzebują, dlatego wystawiam pozytywną opinię i daję 5 gwiazdek. 1 gwiazdka za lekki, mało wyczuwalny zapach, który nie drażni nosa mojego maleństwa 2 gwiazdka za natychmiastowe odżywienie skóry, już od pierwszego użycia 3 gwiazdka za brak uczucia lepkości skóry, która jest odżywiona, ale nie tłusta 4 gwiazdka za wszechstronność, balsam może stosować moja kilkumiesięczna córeczka i ja 5 gwiazdka za wygodny i praktyczny podajnik, balsam zabieram ze sobą wszędzie

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Rewelacyjny balsam dla niemowląt i dzieci! ”

(L)ekki balsam co szybko się wchłania, (I)nnowacyjność formuły doceni każda mama. (P)arabenów w składzie brak, czy jest bezpieczny? Stanowczo TAK! (I)ntensywne nawilżenie, które niweluje każde podrażnienie. (K)orzystamy z balsamu od krótkiego czasu, za co dziękuje nasz mały Jasiu. (A)topowe zapalenie skóry znika, jesteśmy u celu tuż tuż... (R)adość dziecka, kolejne opakowanie zamawiam już LIPIKAR BALSAMU AP + !

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Rewelacja ”

Bardzo dobry produkt

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Rewelacja ”

Idealny produkt

Autor: 

Wiek: 65-74 lat

5

“ cudowne skóry ukojenie, dogłębne nawilżenie ”

LIPIKAR BALSAM AP+– świetna sprawa! Jemu się należą brawa! Skutecznie zawalczy z przesuszeniami musicie przekonać się sami. Skórę odżywi dobrociami, zapewniając nawilżenie dniami i nocami. Uwielbiam już go za to, bo zawsze będzie dbać o to, by skóra była nawilżona, a ja efektem zachwycona. Ponadto chwalić będę go za to także, bo wygładzi naskórek, a jakże! Powiem Wam jeszcze w sekrecie, jak kobieta prawdziwej kobiecie, możliwe, że o tym nadal nie wiecie: toż jeszcze jedną istotną zaletę on ma – o wrażliwą skórę zadba! Jest ze mną odkąd zaczęłam z pielęgnacją suchej skóry przygodę. Daje mi satysfakcję, efekty, gładkość i wygodę. Polecam każdemu mężczyźnie, dziecku, każdej kobiecie, jeśli zadbani, z nawilżoną, gładką skórą i zdrowi być chcecie!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Gdybym mogła cofnąć czas... ”

...mając taką wiedzę jaką mam teraz, już dawno zdecydowała bym się na Lipikar Balsam AP+ Wcześniej tego nie zrobiłam-dlaczego? Odpowiedź jest prosta-pomyślałam przereklamowany produkt, zapewne nie wart swojej ceny. Tak bardzo się myliłam. Odkąd Go stosujemy atopowa skóra córki jest w lepszej kondycji. Zmniejszył się świąd, dzięki czemu mała się nie drapie do krwi i nie mamy nadkażonych ran. Widać dużą poprawę w nawilżeniu. Wiem, że mając kolejne dziecko będzie to pierwszy produkt po który sięgnę. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej mamie.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły