Wszystkie komentarze o:
LIPIKAR FLUIDE

Emulsja nawilżająca – dla ukojenia i ochrony skóry

3337872420603
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Lipikar Fluid

Liczba opinii : 124

5.0124

Autor: 

5

“ POLECAM !!! ”

W 100 & polecam emulsję, bardzo delikatna, świetnie się wchłania w skórę, bardzo dobrze nawilża, i praktycznie nie ma zapachu. Jestem bardzo z niej zadowolona, skóra jest rewelacyjnie nawilżona, i bardzo delikatna . Jednym słowem rewelacyjna !!!

Autor: 

5

“ OCHRONA W 100 % ”

Emulsja "Lipikar Fluide" bardzo miło mnie zaskoczył,wchłania się bardzo szybko,nie pozostawia uczucia lepkości,balsam nie musi ładnie pachnieć,lecz ma być skuteczny,a "Lipikar" właśnie taki jest,że po pierwszym użyciu nawilżył moją suchą skórę i pozostawił ją aksamitną w dotyku!Moja skóra jest chroniona w 100 % przed wysuszeniem! Polecam

Autor: 

5

“ Pełen komfort i satysfakcja. ”

Stosuję LIPIKAR FLUIDE i jestem w 100% zadowolona. Od lat zmagam się z skórą sucha, szorstką i alergiczna próbowałam różnych kosmetyków, ale żaden nie okazał się tak FANTASTYCZNY JAK TEN. Dzięki lekkiej konsystencji nie zostawia tłustej warstwy na skórze co jest ogromnym plusem, ponieważ nadaję się na upalne jak i mroźne dni. Nie posiada zapachu dzięki czemu nie wywołuje alergii. Skóra jest po nim miękka i doskonale nawilżona. Koniec z szorstką i łuszcząca skórą!! POLECAM NA 100%!!

Autor: 

5

“ Pełna ochrona ”

Stosuję LIPIKAR FLUIDE i z czystym sumieniem przyznaję, że spełnia swoje właściwości. Mam bardzo wrażliwą i suchą skórę, a dzięki emulsji po prostu się w niej dobrze czuję. Bardzo ważne dla mnie jest to, że emulsja nie ma praktycznie zapachu. Doskonale chroni i koi skórę! Nasmarowałam się balsamem, co ułatwiła mi wygodna pompka - i wyszłam na nasze pierwsze w tym roku mrozy i przyznaję, że jestem w pełni zadowolona. Nadal mam delikatną skórę, a nie jak zawsze szorstką. Polecam!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły