Wszystkie komentarze o:
LIPIKAR
STICK AP+

Sztyft przeciw swędzeniu, przeciw podrażnieniom, zmniejsza potrzebę drapania skóry.
Skóra sucha z tendencją do atopii z egzemą. Niemowlęta, dzieci i dorośli.

3337875566254
Zobacz szczegóły produktu
LIPIKAR STICK AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 7

5.07

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Bardzo polecam , jedyny ratunek ”

Bardzo polecam sztyft LA ROCHE- POSAY Lipikar Stick AP, jako jedyny pomógł mi na trudno gojące się pęknięcia skóry na skutek alergii pokarmowej i kontaktowej. Nie pomagało już nic maści ze sterydami, antybiotykami. Skóra pękała i bolała, wyglądała bardzo brzydko. Rany były naprawdę głębokie i duże. Po 4 dniach używania sztyftu wszystko pięknie się zagoiło, a skóra wygląda prawie " jak nowa".

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Ideał ”

Stick poznaliśmy zimą, kiedy Syn borykał się z pękającą skóra nad ustami. Nie pomagało nic. W końcu znaleźliśmy nowość Lipikar i bez zastanowienia zaczęliśmy stosować. Szybkość działania- rewelacja. Goi, nawilża i nie podrażnia. Syn nie rozstaje się ze swoim sztyftem i w końcu nawilża suche miejsca bez obawy, że będzie miał tłuste dłonie. La Roche Posay- dziękujemy za sztyft. Jest idealny i ratuje skórę naszego dziecka.

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ Sztyft Lipikar ”

Dzięki sztyftowi mogę pomóc mojej córce w każdym momencie ponieważ jest super poręczny i mogę go mieć zawsze przy sobie.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Sztyft lipkar stick ap+ ”

Przy atopowym zapaleniu skóry mojego syna jest naprawdę bardzo pomocny, ale nie tylko. Również u mnie działa. Mam problem z podrażnioną skórą po depilacji i wrastającymi woskami, strasznie swędzi ale gdy posmaruje tym sztyftem to po paru minutach nareszcie przestaje się drapać.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ POLECAM ”

Bardzo wygodny i działa,córka jest atopikiem i świetnie się sprawdza w podróży

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Świetny i wydajny ”

Sztyft jest idealny na wycieczki,zajmuje mało miejsca a przy tym taki pomocny w kryzysowych sytuacjach. Zawsze zmieści się do torebki czy plecaka.U nas pomaga na swędzące łokcie i kolana.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły