LIPIKAR SYNDET AP+

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów. Przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry.

3337875537308
Zobacz szczegóły produktu
LIPIKAR SYNDET AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 33

5.033

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ To jest too :) ”

Najlepszy balsam myjący na świecie ! serio:) wiele przetestowałam dla moje córki i męża ( alergicy) ale to cudo nie uczula, nie podrażnia, skóra jest mięciutka i nawilżona aaa i nie trzeba wielkiej ilości na gąbkę i super myje:) Nic więcej mi nie trzeba, zawsze będę do niego wracać!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Najlepszy krem myjący ”

Kremu myjącego z tej linii używam razem z mężem i córeczką. Jest malutka a już niestety miała problemy z mocno nawracającym się łuszczeniem skóry. Dzięki Lipikar Syndet AP+ ten problem znikł dzięki temu produktowi moja córka już nie ma swędzącej skóry która się łuszczy została skóra zdrowa nawilżona. Co do mnie i męża to problem był troszkę inny mąż pracuje w warunkach gdzie jego skóra jest narażona co chwile na wysuszenie dlatego przeszliśmy na tę linię u mnie skóra po ciąży była non stop sucha , inne substancje pomagały tylko na chwilę... Dzięki kremowi myjącemu moja skóra już po kąpieli jest zupełni inna niż była. Używamy codziennie. Krem myjący Lipikar jest bardzo wydajny łatwo się rozprowadza go na skórze oraz szybko zmywa ma miłą konsystencje . Dla nas nasz nr 1 !

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ ulga na suchej skóry ”

Bardzo wydajny i skuteczny. Zmniejsza suchość i szorstkość skóry. Dobry na zimę. Fajny do mycia twarzy w okresie jesienno zimowym. Często do niego wracam .

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły