\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 30

Żel-krem do twarzy suchy w dotyku SPF 30

“Anthelios SPF 30 - ekstra!!!”

Ostatnio mama podarowała mi zestaw kosmetyków do opalania, z okazji moich wakacji z mężem na wyspach. Najbardziej spodobał mi się krem-żel do twarzy suchy w dotyku Anthelios z La Roche-Posay. Filtr SPF 30 skutecznie chronił moją skórę przed słońcem i w żaden sposób nie zaszkodził, a muszę przyznać, że wiele kosmetyków mnie uczulało, bo mam wrażliwą skórę… Przy tym nic takiego się nie działo. Jestem z niego mega zadowolona!

Przeczytaj

  Anthelios żel-krem to krem przeciwsłoneczny do skóry mieszanej i tłustej, z wysoką ochroną SPF 30. Podwójne działanie przeciw błyszczeniu się skóry: natychmiastowe wchłanianie i suche wykończenie. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Wodoodporny.

  Tubka z pompką 50 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Wskazania:
   Skóra wrażliwa twarzy.
   Właściwości:
   - Udowodniona skuteczność przeciw UVA i UVB oraz przeciw stresowi oksydacyjnemu.
   - Formuła kremu zapobiega błyszczeniu się skóry, nie pozostawiając tłustej warstwy ani białych śladów dzięki technologii AIRLICIUM™: matujące mikrokapsułki składające się w 99% z powietrza kontrolują źródła błyszczenia (sebum).
   - Woda termalna z La Roche-Posay koi, łagodzi, działa antyoksydacyjnie.
   - Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

   Konsystencja sucha w dotyku. Nie pozostawia białych śladów, nie jest tłusta, nie klei się. Pozostawia wrażenie czystej skóry. Produkt odporny na wodę. Nie powoduje powstawania zaskórników.

   Skuteczność

   Wskazania: Skóra wrażliwa. Alergie słoneczne. Intensywne nasłonecznienie. Ochrona przed przebarwieniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

   Aplikacja

   Aplikacja:
   Nanieść produkt przeciwsłoneczny na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca.
   Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika.
   Do użytku zewnętrznego.

   Środki ostrożności:
   Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.
   Anthelios SPF 30 Wysoka ochrona Żel-krem do twarzy suchy w dotyku zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.