ANTHELIOS
DERMO-PEDIATRICS
ŻEL WET SKIN SPF 50+

Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Bardzo wysoka ochrona. Technologia stosowania na mokrą skórę. Szerokie spektrum działania. Bezzapachowy. Do stosowania na twarz i ciało dzieci.

ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS ŻEL WET SKIN SPF 50+ Anthelios, od La Roche-Posay
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\saveyourskin\images\v_sticker-steps.png

  Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Bardzo wysoka ochrona. Technologia stosowania na mokrą skórę. Szerokie spektrum działania. Bezzapachowy. Do stosowania na twarz i ciało dzieci.

  Bardzo szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej (UVA+UVB) do twarzy i ciała dzieci.
  Innowacja dla mokrej skóry: niewidoczny żel, który natychmiast się wchłania, tworząc na skórze hydrofobowy film odpychający wodę. Ochrona przed słońcem zachowana nawet po zastosowaniu na mokrą skórę.
  Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Do wrażliwej skóry dzieci.

  Tuba 250 ml

  Właściwości

  Do wrażliwej lub nietolerującej promieni słonecznych skóry dzieci. Do stosowania podczas wystawienia na wyjątkowo silne działanie słońca.
  Technologia XL-Protect dla bardzo wysokiej i fotostabilnej ochrony UVA/UVB o szerokim spektrum.
  Optymalna ochrona SPF 50+ wzmocniona przeciwko promieniowaniu UVA (bardziej rygorystyczna, niż zalecana w Europie dla produktów chroniących przed słońcem) dzięki opatentowanemu systemowi filtrowania Mexoplex® połączonemu z kojącą wodą termalną La Roche-Posay o działaniu antyoksydacyjnym.

  Skuteczność

  - Tolerancja wykazana na skórze wrażliwej: produkty testowane pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

  - Technologia stosowania na mokrą skórę: niewidoczny żel, który natychmiastowo się wchłania i tworzy na skórze warstwę hydrofobową w celu ochrony przed wodą. Ochrona SPF utrzymana nawet po zastosowaniu na mokrą skórę.

  - Skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce udowodniona klinicznie: skuteczność ANTHELIOS XL została wykazana w 28 badaniach klinicznych przeprowadzonych in vivo.

  - Produkty przeciwsłoneczne zawierające wodę termalną z La Roche-Posay: ta wyjątkowa woda, szczególnie skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB, wzbogaca formułę produktów przeciwsłonecznych ANTHELIOS o właściwości kojące i antyoksydacyjne.

  Aplikacja

  - Nawilżająca, aksamitna konsystencja
  - Łatwy w zastosowaniu
  - Nie pozostawia białych śladów po zastosowaniu na mokrą skórę
  - Nietłusty i nieklejący się

  Zbyt długa ekspozycja na słońce jest niebezpieczna. Nie pozostawaj zbyt długo w pełnym słońcu, nawet jeśli stosujesz preparaty przeciwsłoneczne, ponieważ nie zapewniają one 100-procentowej ochrony. Nałóż preparat tuż przed opalaniem. Produkt można stosować na mokrą i suchą skórę. Nanieść produkt przeciwsłoneczny na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca.
  Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Chroń delikatną skórę dzieci o każdej porze dnia, szczególnie podczas zabawy na dworze.
  Dzieci w wieku poniżej 3 lat nie powinny być narażone na działanie słońca. Chroń dzieci za pomocą kapelusza, koszulki i okularów przeciwsłonecznych.
  Do użytku zewnętrznego.

  Rekomendacja La Roche-Posay

  Twoja rutyna pielęgnacyjna z Anthelios

  Aby odmienić życie skóry wrażliwej

  Składniki

  \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients
  XL PROTECT

  Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na fotostabilnym systemie filtracji wzmocnionym antyoksydantami. Udowodniona ochrona przeciwko zanieczyszczeniom środowiska oraz promieniowaniu podczerwonemu.

  \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients
  TECHNOLOGIA STOSOWANIA NA MOKRĄ SKÓRĘ

  Hydrofobowy kompleks, który tworzy na skórze warstwę w celu ochrony przed wodą.

  \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients\LP755_ThermalWater.jpg
  WODA TERMALNA Z LA ROCHE-POSAY

  Właściwości kojące i antyoksydacyjne. Skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.