\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS EMULSJA WET SKIN SPF 50+

Ochronna emulsja do ciała i twarzy dla dzieci, z technologią Wet Skin SPF 50+

  Anthelios Dermo-Pediatrics emulsja do ciała i twarzy to produkt przeciwsłoneczny do wrażliwej na działanie słońca skóry dzieci, z bardzo wysoką ochroną SPF 50+. Innowacja Wet Skin do mokrej skóry: niewidoczna emulsja do ciała i twarzy tworzy na powierzchni skóry warstwę odpychającą wodę. Ochrona przed słońcem zachowana nawet po zastosowaniu na wilgotną skórę. Bezzapachowa. Wodoodporna. Nie pozostawia białych śladów. Testowana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

  Tuba 250 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Wskazania: 
   Wrażliwa skóra dzieci.
   Właściwości:
   - Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na systemie filtrów przeciwsłonecznych. Zawiera antyoksydanty.

   - Technologia stosowania na mokrą skórę: niewidoczna emulsja natychmiastowo się wchłania i tworzy na skórze warstwę hydrofobową w celu ochrony przed wodą. Ochrona przed słońcem zachowana nawet po zastosowaniu na wilgotną skórę.

   - Woda termalna z La Roche-Posay koi, łagodzi, działa antyoksydacyjnie.

   - Testowana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na skórze wrażliwej.

   Konsystencja: nawilżająca, aksamitna – zapewnia łatwą i komfortową aplikację. Do stosowania zarówno na wilgotną, jak i suchą skórę. Do stosowania na twarz i ciało dzieci. Nie pozostawia białych śladów, nie klei się. Produkt odporny na wodę. Bezzapachowy.

   Skuteczność

   - Tolerancja wykazana na skórze wrażliwej: produkty testowane pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

   - Technologia stosowania na mokrą skórę: niewidoczny żel, który natychmiastowo się wchłania i tworzy na skórze warstwę hydrofobową w celu ochrony przed wodą. Ochrona SPF utrzymana nawet po zastosowaniu na mokrą skórę.

   - Skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce udowodniona klinicznie: skuteczność ANTHELIOS XL została wykazana w 28 badaniach klinicznych przeprowadzonych in vivo.

   - Produkty przeciwsłoneczne zawierające wodę termalną z La Roche-Posay: ta wyjątkowa woda, szczególnie skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB, wzbogaca formułę produktów przeciwsłonecznych ANTHELIOS o właściwości kojące i antyoksydacyjne.

   Aplikacja

   Aplikacja: 
   Nanieść produkt przeciwsłoneczny na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego. 

   Środki ostrożności: Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

   Rekomendacja La Roche-Posay

   Twoja rutyna pielęgnacyjna z Anthelios

   Aby odmienić życie skóry wrażliwej

   Składniki

   \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients
   XL PROTECT

   Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na fotostabilnym systemie filtracji wzmocnionym antyoksydantami. Udowodniona ochrona przeciwko zanieczyszczeniom środowiska oraz promieniowaniu podczerwonemu.

   \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients
   TECHNOLOGIA STOSOWANIA NA MOKRĄ SKÓRĘ

   Hydrofobowy kompleks, który tworzy na skórze warstwę w celu ochrony przed wodą.

   \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Ingredients\LP755_ThermalWater.jpg
   WODA TERMALNA Z LA ROCHE-POSAY

   Właściwości kojące i antyoksydacyjne. Skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.