v_header_gamme_AntheliosShakaFluid_NEW.jpg (LP602012)

ANTHELIOS SUN INTOLERANCE KREM SPF 50+

Kojący krem z Neurosensyną dla skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii słonecznych SPF 50+

  Anthelios Sun Intolerance to kojący krem przeciwsłoneczny do skóry twarzy i miejsc wystawionych na słońce – z  bardzo wysoką ochroną SPF 50+. Innowacja dla skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii słonecznych: codziennie zapobiega reakcjom skórnym związanym ze słońcem oraz alergiom słonecznym. Pomaga zredukować dyskomfort i zaczerwienienie skóry wywołane promieniowaniem UV. Stworzony we współpracy z dermatologami. Hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Wodoodporny. Dla skóry wrażliwej na działanie słońca.

  Tubka z pompką 50 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Wskazania: 
   Alergie słoneczne, skóra wrażliwa na słońce i promieniowanie UV. Intensywne nasłonecznienie. Do twarzy i miejsc wystawionych na słońce.
   Właściwości:
   Do skóry wrażliwej i nietolerującej słońca i promieniowania UV, skłonnej do alergii słonecznych.

   - Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na systemie filtrów przeciwsłonecznych. Zawiera antyoksydanty.

   - Udowodniona ochrona przed negatywnym działaniem zanieczyszczeń środowiska oraz promieniowania podczerwonego.

   - Kojąca formuła wzbogacona Neurosensyną pomaga zredukować dyskomfort i zaczerwienienie skóry wywołane promieniowaniem UV.

   - Woda termalna z La Roche-Posay koi, łagodzi, działa antyoksydacyjnie.

   - Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej.

   Konsystencja: aksamitna i nawilżająca. Nie pozostawia białych śladów. Bezzapachowy. Wodoodporny. Nietłusty i nieklejący się.

   Skuteczność

   - Tolerancja wykazana na skórze wrażliwej: produkty testowane pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

   - Skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce udowodniona klinicznie: skuteczność ANTHELIOS XL została wykazana w 28 badaniach klinicznych przeprowadzonych in vivo.

   - Produkty przeciwsłoneczne zawierające wodę termalną z La Roche-Posay: ta wyjątkowa woda, szczególnie skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB, wzbogaca formułę produktów przeciwsłonecznych ANTHELIOS o właściwości kojące i antyoksydacyjne.

   Aplikacja

   Aplikacja:
   Nanieść produkt przeciwsłoneczny na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego.

   Środki ostrożności:
   Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

   Rekomendacja La Roche-Posay

   Twoja rutyna pielęgnacyjna z Anthelios

   Aby odmienić życie skóry wrażliwej

   Składniki

   ImgIngredient_Neurosensyna
   Neurosensyna

   Pomaga zredukować dyskomfort i zaczerwienienie wywołanie promieniowaniem UV.

   ImgIngredient_XL-PROTECT
   XL-PROTECT

   Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na fotostabilnym systemie filtracji wzmocnionym antyoksydantami. Udowodniona ochrona przeciwko zanieczyszczeniom środowiska oraz promieniowaniu podczerwonemu.

   ImgIngredient_TERMALNA WODA Z LA ROCHE-POSAY
   TERMALNA WODA Z LA ROCHE-POSAY

   Właściwości kojące i antyoksydacyjne. Skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.