Product_Header_AntheliosEcoResponsable_INT_2020

POSTHELIOS

Kojący balsam po opalaniu

“Uratował moją skórę przed samym ślubem!”

Na tydzień przed własnym ślubem zdecydowałam się na pójście do solarium, ale nie wiedziałam, że 8 minut to za dużo jak na pierwszy raz... Na szczęście moja mama miała w domu nawilżający i łagodzący balsam po opalaniu La Roche-Posay, który dosłownie uratował mi życie! Krem zmniejszył pieczenie, a zaczerwienienie znikało dzień po dniu i nawet skóra aż tak bardzo nie schodziła. Od tej pory nie chodzę już na solarium, ale krem sobie kupiłam i przydał się poparzonemu męzowi na podróży poślubnej ;-)

Przeczytaj

  Kojący balsam po opalaniu Posthelios od La Roche-Posay ma za zadanie łagodzić uczucie pieczenia, spowodowane nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Kremowa i płynna konsystencja nie tylko ułatwia stosowanie balsamu, ale i przynosi ulgę poparzonej skórze. Dzięki złagodzonym podrażnieniom, staje się ona miękka i przyjemna w dotyku. Balsam Posthelios zapewnia komfort na długi czas dzięki działaniu zaawansowanej formuły łagodzącej.

  Tubka 200 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zapewnić natychmiastowe działanie. Łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Działa kojąco na skórę po opalaniu. Zapewnia komfort na długi czas.

   La Roche-Posay Posthelios to łagodzący balsam po opalaniu. Stworzony z myślą o skórze suchej, która została nadmiernie wystawiona an działanie promieni słonecznych.
   Zaawansowana formuła to połączenie aktywnych składników, które:
   • łagodzą podrażnienia,
   • przynoszą uczucie ukojenia
   • zmniejszają widoczność zaczerwienienia.
   Skład został wzbogacony lipidami, by odbudować płaszcz ochronny i zapewnić działanie regeneracyjne.
   POSTHELIOS zapewnia uczucie komfortu przez długi czas.

   Skuteczność

   Efekty stosowania:
   •  skóra miękka i przyjemna w dotyku
   •  ulga dla poparzonej skóry

   Aplikacja

   Niewielką ilość kremu należy nałożyć na podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować bezpośrednio po opalaniu - na oczyszczoną i osuszoną skórę.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.