POSTHELIOS

Kojący balsam po opalaniu

“Uratował moją skórę przed samym ślubem!”

Na tydzień przed własnym ślubem zdecydowałam się na pójście do solarium, ale nie wiedziałam, że 8 minut to za dużo jak na pierwszy raz... Na szczęście moja mama miała w domu nawilżający i łagodzący balsam po opalaniu La Roche-Posay, który dosłownie uratował mi życie! Krem zmniejszył pieczenie, a zaczerwienienie znikało dzień po dniu i nawet skóra aż tak bardzo nie schodziła. Od tej pory nie chodzę już na solarium, ale krem sobie kupiłam i przydał się poparzonemu męzowi na podróży poślubnej ;-)

Przeczytaj

  Kojący balsam po opalaniu Posthelios od La Roche-Posay ma za zadanie łagodzić uczucie pieczenia, spowodowane nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Kremowa i płynna konsystencja nie tylko ułatwia stosowanie balsamu, ale i przynosi ulgę poparzonej skórze. Dzięki złagodzonym podrażnieniom, staje się ona miękka i przyjemna w dotyku. Balsam Posthelios zapewnia komfort na długi czas dzięki działaniu zaawansowanej formuły łagodzącej.

  Tubka 200 ml

  Właściwości

  Zaawansowana formuła, by zapewnić natychmiastowe działanie. Łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Działa kojąco na skórę po opalaniu. Zapewnia komfort na długi czas.

  La Roche-Posay Posthelios to łagodzący balsam po opalaniu. Stworzony z myślą o skórze suchej, która została nadmiernie wystawiona an działanie promieni słonecznych.
  Zaawansowana formuła to połączenie aktywnych składników, które:
  • łagodzą podrażnienia,
  • przynoszą uczucie ukojenia
  • zmniejszają widoczność zaczerwienienia.
  Skład został wzbogacony lipidami, by odbudować płaszcz ochronny i zapewnić działanie regeneracyjne.
  POSTHELIOS zapewnia uczucie komfortu przez długi czas.

  Skuteczność

  Efekty stosowania:
  •  skóra miękka i przyjemna w dotyku
  •  ulga dla poparzonej skóry

  Aplikacja

  Niewielką ilość kremu należy nałożyć na podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
  Stosować bezpośrednio po opalaniu - na oczyszczoną i osuszoną skórę.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.