v_header-range_default.jpg

CICAPLAST ŻEL B5

Preparat wspierający regenerację naskórka w formie żelu silikonowego.

  Cicaplast żel B5 preparat wspierający regenerację naskórka w formie żelu silikonowego od La Roche-Posay.  Produkt nawilża, zmniejsza dyskomfort. Łagodzi uczucie swędzenia i ściągnięcia wywołane suchością skóry.  Skóra jest odpowiednio chroniona oraz regenerowana. Przezroczysta, nieklejąca się konsystencja umożliwiająca łatwe rozprowadzenie żelu na powierzchni skóry. Żelowa formuła tworzy niewidoczną powłokę, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia  i chronić powierzchnię skóry przed działaniem czynników zewnętrznych.

  Tubka 40ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Skuteczna regeneracja naskórka i popękanej skóry. Zaawansowana formuła, by zapewnić natychmiastowe uczucie komfortu. Odbudowa bariery ochronnej skóry gwarantowana.
   Skuteczna regeneracja naskórka i popękanej skóry. Zaawansowana formuła, by zapewnić natychmiastowe uczucie komfortu. Odbudowa bariery ochronnej skóry gwarantowana.
   La Roche-Posay Cicaplast Żel B5 to idealne rozwiązanie dla osób, których problemem jest podrażniona i popękana skóra. Preparat działa już od pierwszego zastosowania, przynosząc natychmiastowe ukojenie. 
   Zaawansowana formuła przyspiesza tempo regeneracji i pozwala odbudować barierę ochronną skóry. Skład został wzbogacony substancjami o działaniu antybakteryjnym, by jeszcze dokładniej chronić skórę. 
   Cicaplast żel B5 sprawia, że regeneracja naskórka zachodzi intensywnie, przynosząc poprawę kondycji skóry już po kilku dniach. 

   TESTOWANY POD KONTROLĄ DERMATOLOGICZNĄ: 

   • PO ZDJĘCIU SZWÓW
   • PO PEELINGU
   • PO ZABIEGU LASEROWYM

   Skuteczność

   Skóra z każdym dniem staje się miękka i gładka w dotyku. Jest zabezpieczona przed powstawaniem kolejnych podrażnień naskórka.

   Aplikacja

   La Roche-Posay sprawia, że regeneracja naskórka przebiega znacznie efektywniej. Popękana skóra zostaje odbudowana, znika suchość. 
   Stosować, masując, 2 razy dziennie na oczyszczoną i osuszoną skórę. Omijać okolice oczu. Nie aplikować na uszkodzoną i niezagojoną skórę.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.